חדש בישראל: הג'וג סטייל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

יש חדש מבית OMRON. הג'וג סטייל. מכשיר אידיאלי למעקב ושיפור אחר מדדי הריצה. הוא יראה לכם את הזמן, את המרחק שעברתם, הקלוריות ששרפתם ואת המהירות הממוצעת. אפשר לומר שהוא כלי לרצים לכל דבר אשר ישמור עליכם בשגרת האימונים, יעודד אתכם לנוע, לזוז וליהנות יותר. איך זה פועל ולמי זה מתאים? הכירו את הג'וג סטייל, המכשיר הקטן שיסייע לכם בגדול.

JOGSTYLE

מהו ה- JOG STYLE?

ה- JOG STYLE הוא סגנון חדשני המשלב מד ריצה קלאסי ומשודרג עם האפשרות לראות פרמטרים נוספים וחשובים המתאימים לכל סוגי ההליכה, הג'וגינג או הריצה.  ה- JOG STYLE  הוא הפרטנר המושלם לפעילות הגופנית, מטרתו היא לאמוד את קצב ההתקדמות, ובכך לראות את השיפור הגופני בביצועים משבוע לשבוע.
הג'וג סטייל של אומרון

איך זה פועל?

בלחיצה אחת פשוטה ניתן כבר להתחיל בפעילות. לחיצה אחת וה- JOG STYLE מתחיל למדוד את הזמן, מספר הצעדים, המרחק בקילומטרים, כמות הקלוריות הנשרפות, קצב מהירות ממוצעת, ואת כמות השומן הנשרפת. כל הפרמטרים שנבדקים אינם מצריכים שימוש בחגורת דופק.

הכירו את חיישן התנועה התלת מימדי

איך הוא עושה את זה? חיישן התנועה התלת מימדי יכול לזהות את תנועת המתאמן, לאיזה כיוון ובאיזה מהירות. הטכנולוגיה מדויקת מאוד, ונמצאת של טלפונים סלולאריים מתקדמים. עכשיו, סוף כל סוף, יש שימוש בטכנולוגיה כדי לקדם גם אורח חיים אקטיבי יותר.
ג'וג סטייל

מדוע זה יותר בריא?

שימוש ב- JOG STYLE יסייע לכם בתהליך ההורדה ושמירה על המשקל, ישמור עליכם בשגרת האימונים, יעודד אתכם לנוע, לזוז וכמובן ליהנות יותר. שימוש באביזר מעקב כ- JOG STYLE יעזור לכם לראות ולעקוב אחר תוצאות הריצה והפעילות שלכם במשך כל השבוע ובכך תעודד אתכם להתמיד בפעילות.

7 יתרונות בריאותיים

• שיפור הכושר וסיבולת לב ריאה
• שריפת שומנים מוגברת
• חיטוב, חיזוק ומיצוק הגוף
• שיפור מערכת העצבים, הלב והמוח
• הפחתת מתח נפשי וסטרס
• מצב רוח מרומם ושמחת חיים
• מניעה וריפוי של מגוון מחלות
jogstyle

למי הוא מתאים?

למרות ריבוי המערכות המופעלות בגוף בעת פעילות גופנית, את האימון באמצעות ה- JOG STYLE ניתן לווסת בהתאם לרמה וליכולת האישית של כל אחד ואחת. מתאים בעיקר למתאמנים מתחילים, מתאמנים עצמאיים (מחוץ לחדרי הכושר), מתאמנים חסרי מוטיבציה, מתאמנים אשר מחפשים גיוון ועניין נוסף במהלך הפעילות האירובית. ניתן להשיג ברשת מגה ספורט.
מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.