ברוכים הבאים לכושר ישראל –  מגזין אינטרנט בנושא כושר, תזונה ודרך חיים. כושר ישראל הנו מגזין רשת המבקש לתת מענה איכותי לקהל שוחרי הכושר בישראל והוא מהווה פלטפורמה וחיבור בין קהילת אנשים להם מכנה משותף: כושר…ו…כל מה שמסביב. המגזין קם בהשראת דור חדש של אפשרויות מדיה שיתופיות. דור חדש המשתף כמעט הכל על גבי פלטפורמות האינטרנט. דור חדש שהרחיב את המונח "כושר" לעולם שלם.

המטרה

לעלות את המודעות ולהטמיע את כל נושא החשיבות של הפעילות הגופנית, התזונה ואורחות החיים בכל בית בישראל. חובתנו האישית להביא לקהל הגולשים הישראלי מידע עדכני בנושא הכושר עם דגש על חדשנות תוך פניה אל כל הגילאים והמינים, אל קהל חובבים כמו גם אל קהל העוסק במקצועות הכושר. מבחינתנו, לא עוד עולם שטחי וסטריאוטיפי על מתאמני חדר הכושר, אלא תפיסת תוכן רחבה תוך התאמה מקסימאלית אל העוסקים בדבר.

החזון שלנו

להוביל בתחום הכושר ולהטמיע דרך של כושר גופני ותזונה נכונה כדרך חיים ולא כתהליך חולף. מטרתנו היא להמשיך ולפתח את תחום הכושר ולפעול בכל דרך לקידומו וקיומו בכל בית בישראל. יחד עם זאת אנו מודעים למצב ההשמנה בישראל ונרתמים בכל שידרש כדי לעלות את המודעות בקרב הציבור הרחב.

האני מאמין שלנו

אנו מאמינים שפעילות גופנית שוות ערך למרשם רפואי. הפעילות הגופנית ידועה כמסייעת לאורח חיים בריא ולנפש בריאה יותר ולכן פעילות גופנית היא הדרך הבטוחה גם לאושר. לכן, חשוב לקיים אורח חיים בריא ולבצע זאת בדרך הנכונה.

מה במגזין

בכושר ישראל תוכלו להתעדכן מידי יום על חידושים בעולם הכושר, מחקרים, תרגילים בוידאו, סקירות מוצרים חדשים, טרנדים אחרונים מהעולם, עצות ומאמרים מאנשי מקצוע בכירים, סיפורי השראה ומוטיבציה, טורים אישיים ועוד…תרגישו לכתוב לנו, להעיר הערות והארות בכדי שנמשיך להביא אלכם את האינפורמציה העדכנית ביותר בתחום.

צוות כושר ישראל

 שי אלנקרי – מייסד ומנהל האתר – יזם, מרצה, יוצר, (מאמן בעבר הרחוק) כתב ופריק של כושר גופני. חי ונושם את תחום הכושר בארץ ובעולם ופועל לקידומו כדרך חיים בכל בית בישראל. 

 

 דביר אלנקרי – מייסד המגזין ומנהל כושר מקצועי – מאמן כושר אישי עתיר ניסיון המביא עמו הבנה מעמיקה של עולם הכושר לאחר שהשיל בילדותו למעלה מ-40 ק"ג ושינה את אורח חייו עד עצם היום הזה. פועל להעלאת המודעות בנושא ההשמנה וחשיבות הפעילות הגופנית כדרך חיים.