תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1: פרננדה ליה ודרריו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הרומן שלה עם הספורט החל כבר בגיל 5, אז עוד ניסתה כדורעף וג'ודו. לימים, התחברה עם עולם הבלט והריקוד, וכך הרומן ארוך השנים עם עולם התנועה רק העמיק ונמשך עד היום. מה גרם לה ללמד פילאטיס, יוגה ואימון פונקציונאלי? מתי עלתה לישראל מארגנטינה? איזו פציעה גרמה לה לדגול בהעצמת החולשות של האדם ותיקונם דרך עולם הפילאטיס, היוגה והאימון הפונקציונאלי? ומה תלמד בכנס פיטנס 2014 במעלה החמישה? תכירו את פרננדה ליה ודרריו.

 

 

גיל: 38

מי אני?

בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים, בוגרת קורס מורים בכירים ליוגה (אשטנגה, ויניאסה) בוגרת קורס מדריכי קטלבלס' מטעם SNATCH בית הספר לאימונים פונקציונאליים.

צילום: עמית זמיר. פרננדה ליה ודרריו
פרננדה ליה ודרריו
בעלת 14 שנות נסיון בהדרכה.
צילום: עמית זמיר. פרננדה ליה ודרריו
פרננדה ליה ודרריו

מה ומתי מלמדת בכנס?

 

מלמדת ביום שישי ב-13:30 – Flow Yogylates.
אלמד רצפים בהם הדגש יהיה על הנשימה בתנועה הדינאמית והסטטית. נעלה ונוריד את קצב הלב בעבודה של כוח והרפיית המאמץ, נקביל בין תרגילים מעולם הפילאטיס והיוגה תוך השימוש המנחה של שתי השיטות שהוא עיקרון הנשימה.
בשבת ב-15:15 סוגרת את הכנס עם השיעור Fundamental Movements שיעור בו נשתמש "בתנועות אב מוטוריות" (התנועות הבסיסיות של האדם) דרך עולמות הפילאטיס, העולם הפונקציונאלי והיוגה. מדובר בשיעור בו נתחיל בחימום דינאמי וחדשני ונמשיך בתרגילים משולבים הכוללים ערעור של שרירי היציבה במנחים סטטיים ודינאמיים.

 

להרשמה לכנס הפיטנס 2014 במעלה החמישה

 

קצת יותר לעומק

נולדתי בארגנטינה. התחלתי בגיל 5 לשחות ומשם רשימת תחומי הספורט בהם עסקתי ארוכה. עסקתי אפילו בג'ודו ובהתעמלות קרקע .בגיל 10 עליתי לארץ ופה המשיכה דרכי לתחומי וענפי ספורט נוספים כמו כדורעף ובלט. לבסוף, לאחר החיפוש, בחרתי בלימודי מחול והבלט בקיבוץ געתון, בבית הספר של הלהקה הבין קיבוצית. הדרך לעולם ההדרכה הגיעה בעקבות פציעת העמסה על ברכיי שגרמה לי להפסיק לרקוד. מה שבנה אותי כמדריכה שדוגלת בהעצמת החולשות של האדם ותיקונם דרך עולם הפילאטיס, היוגה והאימון הפונקציונאלי.

פרננדה ליה ודרריו
פרננדה ליה ודרריו

 

איפה מלמדת?

מלמדת בסטודיו SNATCH– סטודיו לאימון פונקציונלי בת"א, הולמס פליס עזריאלי, גו אקטיב ת"א, גרייט שייפ ת"א, סטודיו באלאנס ואימונים אישיים.

צילומים: עמית זמיר

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.