אימון גופני: הרבה מעבר לכושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

החלטתם להתחיל להתאמן? נהדר. אתם בטח יודעים מה החשיבות של הפעילות הגופנית לבריאות הגוף ולתוצאות שהיא מביאה, אבל יש הרבה מעבר לחיטוב הגוף, הרזיה וכושר גופני. אלה בן שמעון מסבירה בדיוק מהם התועלות הנוספות מהם תוכלו ליהנות כתוצאה מהאימונים הגופניים.

לא רק כושר גופני

אבל מה יש לנו מעבר לזה באימון? האם אפשר להשיג באימון הרבה יותר מכושר גופני או חיטוב הגוף?

חיזוק מנטאלי

בזמן אימון נכון ואפקטיבי אנחנו עובדים בסף היכולת (לפעמים גם מעבר לזה), כדי להשיג זאת עלינו להתמודד עם כאבים פיזיים ובעיקר עם קשיים פסיכולוגים. לעיתים מה שיגביל אותנו מהמשך ביצוע הפעילות הגופנית הוא כישלון פסיכולוגי/מנטאלי. אם נלמד להתאמן ולא לוותר בעיקר בנקודות הקשות באימון חזרה אחרונה בסט (כישלון חיובי) או סיום קטע אירובי קשה, נוכל להתגבר גם על משברים פסיכולוגים ולהתגבר על קשיי ומשברי היומיום בעבודה, בזוגיות ובכל תחום אליו נפנה בחיים.

שיפור היציבה

באימון אנחנו מחזקים את גופנו, משפרים את הכושר הגופני ומעלים את יעילותו של הגוף. חיזוק המערכת השרירית גם תביא למראה בריא יותר ותסייע בשיפור היציבה כולה. ליקויי יציבה שכיחים אצל מרבית האוכלוסייה שלא עוסקת בפעילות גופנית או אינם מודעים למצב גופם.  שיפור היציבה תעלה אצל רובנו את הביטחון ואת הדימוי העצמי, שכן יציבה נכונה משפיעה ישירות על מראה הגוף מבחינה וויזואלית ועל מראה ארוך ואצילי יותר.

אלו הם רק חלק מהיתרונות של אימון הכושר הרבה מעבר למה שכולכם מכירים, כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להחליף לבגדי ספורט ולהתחיל להתאמן, כפי שכבר הזכרתי: יש הרבה מעבר לכושר.

מאת: אלה בן שמעון מאמנת כושר אישית מוסמכת: מדריכת ספינינג, פיטבול ומתיחות.

לאתר הבית של אלה:

www.ellabs.co.il

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.