7 סיבות להתאמן עם מאמן כושר אישי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram


כמה פעמים שילמתם לחדרי כושר ולא הלכתם? כמה פעמים הגעתם הביתה ולא היה לכם כוח לצאת לאימון? 7 סיבות טובות לשכירת שרותיו של מאמן כושר אצלכם בבית.

אימון כושר ביתי

1.פעולות נוספות בזמן האימון

בזמן שאתם בחדר הכושר אין לכם את האפשרות להשגיח על הילדים ולבצע עוד מספר פעולות סטנדרטיות. באימון כושר ביתי תוכלו להשגיח על הילדים במהלך התרגילים ולהיות זמינים לכל המתרחש בבית.

2.גיוון בתרגילים

באימון כושר אצלכם בבית תוכלו לגוון בתרגילים עם משקולות, גומיות, כדורים ושאר אביזרים בדומה לאימון במכון הכושר. אז למה לצאת מהבית אם אפשר להביא את מכון הכושר עד אליכם?

3. העדפות אישיות

במכון  הכושר המוזיקה רועשת ולפעמים גם לא לטעמנו. לא ניתן לעשות הרבה בנוגע לזה, באימון כושר ביתי ניתן לבחור את המוזיקה המועדפת עלינו ולהתאמן בהרגשה נעימה ונינוחה יותר.

4. תירוצים, תירוצים

הגעתם הביתה מהעבודה עייפים? אין כוח לצאת לאימון? אולי גם לכם זה קרה שהכנתם בבוקר את התיק עם הבגדים לחדר הכושר אך הגעתם לבסוף הביתה ונזרקתם מול הטלוויזיה. באימון כושר ביתי דבר שכזה לא מתאפשר. מאמן הכושר הפרטי קובע איתכם שעור ולא תהיה לכם דרך  או אפשרות לבטל ולא לקיים את האימון- הוא יקים אתכם מהספה!

5. פרטיות

אנשים רבים לא נמצאים בכושר שבו היו רוצים להיות. הם לא  מרגישים בנוח כאשר הם נמצאים במכון הכושר בסביבה זרה ולא מוכרת, מתביישים מהסביבה הלוטשת מבטים אחר מאבקיהם בתהליך הירידה במשקל. אף אחד לא צריך לראות אתכם! מקסימום מאמן הכושר והכלב או החתול שלכם.
6. היגיינה וניקיון

על כל מכשירי חדר הכושר יש מאות משתמשים ביום, יודעים כמה חיידקים יש עליהם? אין הרבה מה לעשות עם זה שמשתמשים רבים מזיעים על המכשירים.
7. זורקים כסף

בדיוק מה שהרבה אנשים אוהבים לעשות. כמה פעמים נרשמתם לחדר הכושר שילמתם לשנה והגעתם רק בחודשיים-שלושה הראשונים? בחישוב פשוט שילמתם כ- 1000 ₪ לחודש. כמה באמת תחושת סיפוק הייתה לכם מזה? כמה תוצאות באמת ראיתם? תחשבו על זה ותגיעו למסקנה שמאמן כושר אישי לעתים יכול להיות זול יותר ממנוי לא מנוצל בחדר כושר. עם מאמן כושר אצלכם בבית תהיו מחויבים להתאמן ומחויבים לתוצאות. אחרי הכל אם לא תתאמנו לא תראו תוצאות וזה תפקידו של המאמן, להביא אתכם לשם.
באדיבות אינטרבאדי- רשת ארצית למאמני כושר אישיים

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.