5 דרכים להתמודד עם החום של הקיץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הקיץ בישראל מתחיל מוקדם ונמשך עד חודשים מאוחרים. הוא מגיע לשיאו ביולי ואוגוסט אבל בין לבין מציב אתגר בפני גברים, נשים וילדים. הבעיה האמיתית היא שגם מי שרגיל לכאורה לקיץ בארץ הקודש לא תמיד יודע איך להתמודד איתו, בעיקר על רקע העבודה שמדי שנה המשימה הופכת להיות קשה יותר.

 

להתמודד עם הקיץ הישראלי
להתמודד עם הקיץ הישראלי

 

אבל אין סיבה להתייאש – הנה 5 דרכים שונות שבעזרתן ניתן להתמודד עם הקיץ בצורה יעילה:

 

1. הפעלת מזגן

קשה לתאר ולשרוד את הקיץ בישראל בלי מזגן צמוד. זה מתחיל בבית, ממשיך לרכב ומלווה אותנו גם במשרד, ברשתות השיווק, במרכזי הקניות ועוד. מערכות מיזוג עובדות שעות נוספות לאורך הקיץ וגם בעונות מעבר אפשר ליהנות מהן. היתרון הוא שיש כיום דגמים חדשים שמציעים רמה מוגברת של אפקטיביות עם צריכת חשמל נמוכה וחסכונית.

 

2. שתיית מים

מומלץ כבר עכשיו להתרגל לשתייה של 10-15 כוסות מים ביום. מבחינה בריאותית, שתיית מים מגבירה קצב של חילוף חומרים, מזינה את העור בלחות ומאיטה תהליכי הזדקנות טבעיים. שתיית מים גם צריכה להיות אלטרנטיבה למשקאות הממותקים שבדרך כלל מזוהים עם הקיץ, ואף פעם לא מאוחר כדי להתחיל.

 

3. הצללה

הצללה פשוטה של החלון בבית או במשרד תעשה פלאים ליכולת שלכם להתמודד עם הקיץ. זה אמנם נשמע מובן מאליו, אך האמת היא שרוב החלונות לא עומדים בתקן הנדרש מבחינת הצללה.

כמו כן, אפשר לתלות וילונות כפתרון נוי דקורטיבי ועל הדרך להרוויח שליטה בעוצמת התאורה הטבעית שחודרת לתוך חלל הפנים. הצללה היא דרך מעולה למזג את החלל בלי להתאמץ והיא תחסוך עבורכם בהוצאות החשמל.

 

4. מקלחת

עוד דרך להתמודד עם החום שמאפיין את הקיץ הישראלי היא להגביר את קצב המקלחות. במקום להסתפק במקלחת אחת בבוקר ובערב, אפשר להוסיף עוד 2-3 מקלחות במהלך היום.

כמובן שזה דורש התאמות מסוימות מבחינת שגרה ואורח חיים, אך בהחלט שווה את המאמץ. מעבר לזה, ניתן להקדיש תדירות גבוהה יותר של מקלחות בסופי שבוע או בימים שבהם מחליטים משום מה שלא להגיע לעבודה.

 

5. החלפת בגדים

בגדים קלילים וקצרים לא סתם מזוהים עם תקופת הקיץ והשמש הקופחת של יולי ואוגוסט. כבר משחר האנושות הבין האדם שהבגדים שהוא לובש משפיעים על התחושה ועל היכולת של הגוף לקרר את עצמו, אז אין פלא שהפרקטיקה שרדה עד היום. כדאי לרענן את המלתחה לקראת הקיץ מסיבות שונות שאינן רק אופנתיות ולמצוא את הבגדים שיעזרו לנו להרגיש בנוח בנסיעה, במשרד או בכל מקום אחר.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.