5 אפליקציות מומלצות לאימוני כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לפי הערכות של איגוד האינטרנט הישראלי, מעל 65% מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל בין הגילאים 15-64 מחזיקים במכשירי סמארטפון עם חיבור לאינטרנט. מדי שנה יש גידול של כ-30% במכשירי הטלפון הפעילים, ומספרם המוחלט כבר חצה ככל הנראה את הרף של 3.5 מיליון. עם זאת, לא באמת צריך לעשות מחקר כדי לדעת שלכולם יש טלפון בכיס – אז השאלה היא מה עושים איתו.

הנה למשל 5 אפליקציות מומלצות שיעזרו לכם לנצל טוב יותר את הטלפון הנייד, לפחות בכל הנוגע לפעילות ספורטיבית:

  7Minute Workout

את סקירת האפליקציות המומלצות כדאי להתחיל עם יישומים שמתאימים למי שאין לו הרבה זמן להשקיע בפעילות ספורטיבית. 7 Minute Workout שזמינה לאייפון ולאנדרואיד תראה לכם מה לעשות בשביל לאמץ תכנית כושר שדורשת מאמץ של 7 דקות בלבד. החיסרון: הפעילות אינטנסיבית מאוד ורצוי להגיע אליה עם רקע מסוים.

Fitocracy

אחת המשימות של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון היא להפוך את השימוש בטלפון הנייד לנוח, נגיש ומאתגר יותר. באפליקציית Fitocracy לקחו את זה צעד אחד קדימה, והם מאפשרים לקהל היעד לבנות תכנית אימונים סביב הרעיון של התקדמות בשלבים. זה מאוד דומה למשחק מחשב, רק שממש תצטרכו להזיע כדי להגיע ליעד.

Virtuagym

מי שבעניין של פעילות ספורטיבית כדי להשוויץ בפני חברים ובני משפחה צריך להוריד לטלפון הנייד את אפליקציית Virtuagym. בתוך האפליקציה יש קהילת משתמשים גדולה שעוזרת לקבוע לוח זמנים יעיל, נותנת עצות לשיפור ומעודדת מי שמתייאש. בנוסף, אפשר לבחור סוג אימון רצוי ולקבל פירוט על תרגילים רלוונטיים – כולל הדגמות, סרטוני D3 ותמונות. האפליקציה מעוצבת יפה והיא מתאימה לטווח גילאים רחב.

Runkeeper

Runkeeper היא אחת האפליקציות המוכרות והנפוצות בעולם הכושר הגופני. למרות ממשק בסיסי ורעיון עוד יותר פשוט, היא מוכיחה את עצמה עבור חובבנים ומקצוענים כאחד. בעזרת האפליקציה ניתן לעקוב אחר מסלול הליכה או ריצה, לנווט בשטח ולקבוע יעדים כדי לבדוק האם האימון מתבצע בקצב שאליו כיוונתם. כמו כן, ניתן לשלב בין סוגי אימונים ולשתף תוצאות וגרפי התקדמות עם חברים.

TRX

כמעט מדי חודש מצטרפת תכנית אימונים חדשה שסוחפת אחריה מעריצים בחדרי הכושר מסביב לעולם. הדוגמא האחרונה היא שיטת TRX, שבה הדגש הוא על שימוש ברצועות כנגד משקל הגוף ועל חיזוק פלג הגוף העליון והתחתון. בתוך כך, אפליקציית TRX הייעודית לאנדרואיד ואייפון משמשת מדריך לתרגולים ותחסוך לכם כסף. באפליקציה יש מאגר תרגילים עם הסבר מפורט, תמונות של דוגמאות לתנוחה נכונה ואפשרות לבחור מוזיקה מלווה. בקיצור, כל מה שאתם צריכים כדי לשמור על כושר וגוף חטוב עם הרצועות המדליקות.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.