צילום: ניר קידר

ראיון אישי אחד על אחד עם נדב מאירסון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

רבים מכם מכירים אותו וודאי כמאמן הכושר בתכנית לרדת בגדול. שנים על המסך בהם חולל פלאים בחייהם של אנשים רבים ועוד אינספור פרויקטים, תכניות ומיזמים בהם שותף ולוקח חלק. נדב מגדיר עצמו כאדם רוחבי. הוא רואה הכל לרוחב. הוא לא נמצא 100% בקרוספיט, או 100% ביוגה, אלא אוהב להתנסות במגוון תחומי ספורט חדשים כל הזמן. הוא יועץ לעיריות, ארגונים, וחדרי כושר בנושא של שיפור ושינוי אורח חיים. הוא גם שותף בפדרציה הישראלית לקיקבוקס, בה מכשירים מדריכי קיקבוקס ואף מקיימים כנסים שנתיים. את נדב תוכלו לראות מסתובב ברחבי ישראל בהרצאות שמעצימות אנשים לעיסוק בפעילות גופנית. במסגרת ההרצאות הוא שובר מיתוסים ידועים ומעכבים ומאפשר לאנשים להבין תאכלס' – איך עושים עם זה? הוא נותן מגוון כלים פרקטיים ליישום של פעילות גופנית כבר מהרגע שיוצאים מההרצאה. ויש עוד הרבה! ראיון אישי אחד על אחד עם מאמן גדול: נדב מאירסון.

צילום: ניר קידר
צילום: ניר קידר

כמה שנים אתה כבר נמצא בעולם הכושר?

"אני מתאמן מגיל 7. אפשר לומר שאני כבר 25 שנה מתעסק בהובלת אנשים לכושר גופני טוב יותר ואורח חיים אקטיבי."

אומנות הלחימה כדרך חיים

עולם אומנויות הלחימה התחיל עבור נדבר מאירסון בכלל כחוג, ואח"כ כספורט לכל דבר. בהמשך התחרה כספורטאי תחרותי, זכה בתואר אלוף ישראל במשך 7 שנים בקראטה, וזכה באליפות סידני הפתוחה. כבר אז, עוד בימיו כילד הוא הבין כי אומנות הלחימה עבורו היא דרך חיים של ממש ולא רק עוד חוג ספורט, ואת זה ניתן לראות כחלק מה-DNA שלו עד היום.

מה היתרון הגדול של הרקע ממנו אתה מגיע?

"באומנויות לחימה יש משמעת שעוזרת באימונים, ולא מאפשרת לך להישבר באמצע, ואת זה אפשר לראות אצל החברה' שמגיעים מרקע של אומנות לחימה. משמעת של אנשים הנותנים מעצמם הרבה יותר."

 איך אורח החיים הספורטיבי שלך נראה?

"אורח החיים שלי הוא יפני רובוטי. אני עושה הכל לפי הספר. מתאמן בקרוספיט, איינגר יוגה (מתיימר לעשות לפחות פעמיים בשבוע). ליוגה יש את האספקטים הגופניים הכוללים גמישות, טווחי תנועה וכמובן את הפאן הנשימתי."

ספר לנו על תכנית הריאלטי החדשה

"במאי הקרוב נעלה עם תכנית ריאלטי בהוט בידור ישראלי. מדובר למעשה בדוקו ריאלטי על מאמני כושר שמובילים אנשים מוכרים ויחד איתם מתעדים את התהליך. בתכנית אני מלווה את לילי ארקוס, בת 27, דוגמנית של קסטרו.

 איפה עוד על המסך?

"אני נמצא בפינה אצל רפי קרסו בפינה דו שבועית בערוץ 10."

ספר לנו על הפרויקט החדש שעתיד להצעיד ערים בישראל קדימה

"מדובר בפרויקט חדש שנקרא: 'עיר לוקחת אחריות'. מטרת הפרויקט היא להעלות את המודעות לעיסוק בפעילות ספורטיבית. במשך 4 חודשים אנחנו לוקחים אחריות יחד עם תושבי העיר ומספקים להם מגוון הרצאות, אפשרות לשקילות שבועיות, מדדים אישיים לצד קבוצות הרזייה. במסגרת התכנית יהיה גם ריאלטי קטן בו אנשים מסוימים בעיר יתעדו את התהליך שלהם ברשתות החברתיות בכדי שאנשים מעירם יוכלו לעקוב אחריהם ולשאוב השראה."

תן לנו טיפ עוצמתי

"נהלו את עצמכם בכל דבר עם זמנים מדויקים. הקפידו על לוח זמנים מדויק. נהלו את שגרת האימונים ואת האוכל בזמנים מדויקים."

צילום: ניר קידר
הקפידו על לו"ז מדויק. כמו בחיים, כך גם בנושא התזונה והאימונים. צילום: ניר קידר

אביזר לאי בודד

שק איגרוף

מסר לאורח חיים אקטיבי

אין קיצורי דרך! במילים אחרות: כל השאר זה תירוצים.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.