אימון גופני על המים: הכירו את ה-SUP

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הכירו את ה- STAND UP PUDDLE BOARD  או בקיצור SUP  (פאדל בורד) גלשן עמידה מיוחד במינו וענף כושר בפני עצמו.  ה-SUP הסב את תשומת לבם של גולשים רבים ואנשים מן המניין שחלומם לגלוש, אך מעולם לא התנסו בכך.  ה-SUP הוא כלי שעליו ניתן להתייצב ביתר קלות, לקחת משוט ופשוט להתחיל לחתור בהנאה (שיפור הכושר הגופני והבריאות כבר יגיעו בהמשך). דייג, יוגה ואימון כושר אנרגטי הם רק חלק מהפעילויות שניתן לבצע על הגלשן. ספורטאים וחובבי כושר המחפשים גיוון בפעילותם (גם אם אינו קשור למים), ימצאו בגלשן אמצעי כושר מהנה ואף מאתגר. ה-SUP מהווה כלי חתירה כמעט לכל הגילאים ואינו דורש ניסיון גלישה קודם. לאחר שהעמידה וההתייצבות על הגלשן התבצעו בהצלחה, ניתן להתחיל לחתור ללא כל בעיה.

באדיבות kiteway בית הספר לגלישה של עמית ענבר

הפעילות עם הגלשן נמצאה כמועילה ביותר בפן החברתי ואף בביצוע יחיד. יתרונותיו הרבים של ה-SUP משלבים אלמנטים רבים כמו: פיתוח הכושר הגופני, הסיבולת לב ריאה, שיווי משקל, יציבה ושיפור הכוח המתפרץ. הפעילות מתבצעת בים הקסום, שם ניתן להתחבר לנוף, לטבע ולשקט בחתירה לבד או להיכנס לאווירה המחשמלת עם רבים.

 

צילום באדיבות עמית ענבר – KITEWAY

בעוד כשבוע מתקיים אתגר הסאפ – SUPWAY CHALLENGE  בתאריך ה- 17.9 לחודש יוצאת לדרך תחרות חתירה חדשנית ומרהיבה על הסאפ. ההזנקה הראשונה תצא בשעה 10 בבוקר. ההרשמה לתחרות ללא עלות והמנצחים יזכו בפרסים יקרי ערך. באותו יום ממש יוצא לדרך גם כן משחה עמק חפר. וכמובן באותה עת תינתן הזדמנות להשתתף גם בתחרות החתירה על הסאפ וגם במשחה עצמו. התחרות מתאפיינת בחתירה למרחק הרב ביותר ללא קשר לגלישה על גלים ומיועדת גם לחותרים מתחילים. ההזנקה תתבצע בחוף ינאי לאורך מסלול מצופים שצורתו טרפז. אירוע  המותאם לכל המשפחה בכל רמות החתירה השונות. תתקיים חלוקה למקצים לפי גיל ורמת החתירה בהתאם לכמות הנרשמים. בחוף מחכות הפעלות רבות לכל המשפחה.

להרשמה: 09-8666991

פרטים נוספים ניתן לקבל באתר של עמית ענבר KITEWAY

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.