תתחילו לזוז: צמיד NIKE FUEL

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

המצאה חדשה מבית נייקי. צמיד חדש לחישוב הקלוריות שאנו שורפים במהלך היום. מדובר בעוד גאדג׳ט מדליק מבית היוצר של נייקי המאפשר לנו לבדוק את כמות הקלוריות ששרפנו על בסיס הפעילויות השונות שביצענו במהלך היום. בנוסף, נייקי מנסה באמצעות הצמיד החדש והקמפיין "החיים הם כמו ספורט – אז תתחילו לספור" להמציא שפה חדשה לחישוב כמות האנרגיה שהוצאנו ומעכשיו תתחילו לספור ב"פיולים".

NIKE FUEL

איך זה עובד?

נתחיל מזה, שעם רצועת היד תצטרכו ללכת כל היום ולא רק בזמן שאתם יוצאים לפעילות. המטרה של הצמיד היא בין השאר לעודד אתכם לזוז יותר במהלך היום ולהשיג את המטרות האישיות במינימום זמן. לרצועת היד יש חיישן תאוצה המחשב את הפעילויות שלנו. מדובר באלגוריתם חכם שממיר את פעולותינו בנקודות הנקראות "NIKE FUEL", או במילים אחרות: שיטת ניקוד חדשה של האנרגיה שהוצאנו. הרצועה מסתנכרנת באמצעות USB ישירות למחשב, לאתר האינטרנט ולאפליקציית אייפון של אפל. הפעילות דומה לפעילות הצ'יפים של הנייקי + שמסייעת לנו במעקב אחר קצב ההתקדמות לצד גרפים שונים של נקודות זמן ופעילות משתנה. הצמיד יספור לכם את הצעדים שעשיתם, את הקלוריות, את הזמן וכמובן את שיטת הניקוד החדשה "FUEL".

תתחילו לספור ב- FUEL

מתרגלים לשפה חדשה?

לנייקי לא הספיקה ההמצאה הקודמת של חיבור הצ'יפ לנעל (נייקי פלוס) ויצרה "פיול" משלה. זהו המוצר הדיגיטאלי בקמפיין הספורט הראשון בסדרת "MAKE IT COUNT". המוצר הושק ממש בחודש האחרון, בעיתוי ומסר של תחילת שנה (זמן לשינויים חיוביים חדשים). הצמיד מאפשר לכם לסמן מטרה כמו למשל "כמה פעילים תרצו להיות" ומהי כמות ה"פיולים" (שפת הניקוד והחישוב החדשה של נייקי) שתרצו לשרוף. ברגע שהצבתם מטרה מתחיל המרדף. המרדף אחרי השגתה. סדרה של 20 נורות LED בעיצוב חדשני שיתחילו מהצבע האדום עד לצהוב, תראה לכם בזמן אמת עד כמה אתם קרובים למטרה בכל יום ותעודד אתכם בתהליך.

עיצוב חדשני

טכנולוגיה בסימן חברתי?

במרוץ הלילה של נייקי האחרון כבר היה ניתן להבחין במגמת החברה ליצירת פרסום ויראלי-חברתי על גבי הפלטפורמות החברתיות המובילות כיום: פייסבוק-טוויטר-יוטיוב. מה היה שם? תחרות ריצה. 20 אלף משתתפים. צילום עצמי של מאות ואף אלפי רצים במכשיר הסמרטפון האישי ובזמן אמת. העלאה ישירה לרשת. שיתוף. טוויטר. פייסבוק ויוטיוב. תוך שעות כבר מאות אלפים צפו בפעילויות של חבריהם ממרוץ הלילה של השנתי בתל אביב "ולקחו" חלק בנעשה גם אם לא ממש היו שם. גם בצמיד החדש "NIKE FUEL" ישנו סנכרון ואפשרויות שיתוף בכל הפלטפורמות המובילות ואף מעבר. דבר שיכול לסייע בהצבת מטרות, עידוד חברים וכמובן שיתוף. איך אפשר בלי שיתוף בעולם של היום?מאחורי הטכנולוגיה עומדות שעות מחקר רבות שמתרגמות את התנועות שלנו לנקודות. הטכנולוגיה אמנם לא מהפכנית ומזכירה במעט מדי צעדים וטכנולוגיות אחרות שכבר יצאו בשוק אבל היא בהחלט יוצרת שפה חדשה, ויתרה מכך, גם מסייעת בהחדרת מוטיבציה לאנשים רבים. כמו כן, ניתן להשוות באמצעות שפת החישוב החדשה בין פעילויות שונות כמו כדורגל לבין ריקוד, ריצה לבין רכיבה וכו'…

נכון להיום המוצר לא נמכר בישראל אך ניתן להשיגו דרך האתר הבא. מחירו המוערך נע באזור ה-149 דולר.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.