תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1: אביה בן אליאב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמנת כושר שמגיעה מעולם המחול ודיאטנית קלינית? נשמע כמו שילוב מנצח. עולם התזונה, התנועה והאימון משתלבים יחד, בדיוק כמו שכל מאמן רוצה לשלב למתאמניו.

בתחום התנועתי היא משלבת בשיעוריה תנועה, מוזיקה מרגיעה וסוחפת, נשימות מתואמות והנחיות מדויקות בכל פוזיציה על מנת להיכנס באופן מודע ומכוון לכל מפרק ושריר ולבצע את התנועה בצורה הכי מדוייקת שלה. הכירו את אביה בן אליאב. 

 

אביה בן אליהב
אביה בן אליהב. צילום: קרן לגזיאל

גיל: 27

מי אני?

דיאטנית קלינית מוסמכת, מאמנת כושר ומדריכת שיעורי מתיחות וגמישות בהולמס פלייס גבעתיים וכעצמאית.

בוגרת BA של האוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות במדעי המזון, עברתי סטאז בביה"ח איכילוב כחצי שנה וכיום ממשיכה לתואר שני במדעי המזון באוניברסיטה העברית.

מצטיינת בקורס מאמני חדר כושר בוינגייט, כבר 6 שנים שמעבירה אימונים אישיים וקבוצתיים.

סיימתי קורס שנתי בהנחיית קבוצות לאורח חיים בריא באוניברסיטת ת"א וכן אני מעבירה ומנחה סדנאות כושר ותזונה קבוצתיות והרצאות.

 בעברי המקצועי

בעבר רקדנית מקצועית בסגנונות קלאסי, מודרני וגאז'. למדתי מספר שנים בבית הספר למחול של סטודיו B, בבת דור, והייתי חלק מלהקת מחול יוצרת בשם איסנטגול שהופיעה במרכז סוזן דלל. בשנים האחרונות שילבתי את הסלסה והריקודים הלטינים הסוחפים.

 מה נראה בכנס פיטנס 2014?

בכנס אני מעבירה 2 שיעורי מתיחות בסיום כל יום, גם בשישי וגם בשבת.

בשיעור המתיחות אני אשלב המון אלמנטים מעולם המחול, תנועה דינמית אקטיבית וכן סטטית ופאסיבית. עובדת באופן יסודי על כל שרירי הגוף החל מהראש ועד לכפות הרגליים.

בכנס שלנו בסיום כל יום ארוך ועמוס שיעורים אינטנסיביים, אני סוגרת ומענגת אותו באנרגיות מחודשות של נתינה ואהבה לגוף של מה שהוא באמת צריך – reset של כל המערכות!

 

אני מאמינה כמדריכת מתיחות וגם כדיאטנית שבעולם אנחנו יודעים טוב להחזיק, גם דברים שאיננו רוצים בהכרח, הנכון הוא לדעת לשחרר כשצריך.

חיי היומיום מכניסים בנו המון שליטה ולעיתים אף יותר מדי – אני מאמינה שלכל אחד יש את האיזון הנכון לו שהוא שילוב מדויק בין שליטה לשחרור.

בשיעורי המתיחות אני שמה דגש על הרפייה ושחרור גם כאשר אנחנו "מחזיקים" שלא במודע את השריר (או במקביל משהו אחר בחיים) וכשלומדים לשחרר בגוף – לומדים גם בחיים…

המוטו שלי

אני אוהבת extreme ואוהבת את השקט, השילוב ביניהם הוא המנצח!

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.