שלישי פעמיים כי ספורט בנתניה: בכל יום שלישי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

 תכנית 'שלישי פעמיים כי ספורט' בנתניה יוצאת לדרך. המרכז החדש של נתניה מתחיל במסורת ספורטיבית בלב ליבה של העיר נתניה בכל יום שלישי בערב למשך כל תקופת הקיץ. הפעילות אשר תיקרא 'שלישי אקטיבי', תתקיים במרכז החדש של נתניה, ממש מתחת למסכי הענק האינטראקטיביים אשר מהווים מוקד משיכה לתושבי העיר ולתיירים רבים. 

מדובר בפרויקט שייצא לדרך החל משלישי הקרוב ה-20-5-2014 בכל שבוע בשעה 19:00 בערב, ומטרתו לתת מענה לתושבים, חשיפה לתחום הספורטיבי וכן, לעודד פעילות גופנית בקרב הציבור.

אז מה בתכנית?

מידי שבוע תתקיים פעילות ספורטיבית אחרת מתחלפת בכיכר העיר נתניה למשך 60 דקות, בה תושבי העיר יוכלו ליהנות ללא כל עלות משיעורי כושר מגוונים וחדשים שיועברו על ידי מיטב מדריכי הכושר של העיר. השיעור השבועי יתקיים בשעה 19:00 בערב כאשר לאחר מכן בשעה 20:00 הקהל מוזמן גם להישאר למסיבת סלסה עם מדיה נוצ'ה נתניה. 

מידי שבוע ניתן לעקוב אחר הפעילות השבועית ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק של המרכז החדש של נתניה

שלישי פעמיים כי ספורט בנתניה
שלישי פעמיים כי ספורט- כל שלישי בנתניה

 

על הפעילויות ועל צוות המדריכים

כאמור, מידי שבוע יתקיים שיעור כושר חדש ביום שלישי 19:00 בערב (למעט שינויים של חגים) ממש מתחת למסכי הענק וצמוד למזרקות החדשות. בין הפעילויות תוכלו לחוות את שיעור הדאנס אקסטרים החדש, שיעור תיפוף עם מקלות (סטיקס) , קיקבוקס, קנגו ג'אמפ (שהגיע ארצה רק לאחרונה), זומבה,  אירובי דאנס ועוד…צוות המדריכים ימנה את ליעד לוין, ריקי מן, הדר מורבניק, ליזה מיליס, ג'ני בוצ'רוב ועוד…

 

העלאת המודעות הספורטיבית בעיר

להבדיל ממרבית ערי ישראל אשר נוהגים לקיים יום או שבוע ספורטיבי פעם בשנה, במרכז החדש של נתניה תוכלו ליהנות מיום ספורטיבי ביום קבוע ובכל שבוע למשך תקופה של יותר מ-4 חודשים רצופים! התמדה היא מילת המפתח כאשר זה מגיע לפעילות ספורטיבית, וגם כאן, לכל הפרויקט הזה יהיה המשכיות ונוכחות מידי שבוע, דבר שבהחלט יכול לסייע לתושבים רבים להתחיל ולעשות את השינוי או את הצעד לאורח חיים ספורטיבי בריא יותר. הפעילות הנ"ל ללא ספק תהיה משמעותית עבור קידום הפעילות הגופנית בקרב תושבי העיר, שכן במשך כל תקופת הקיץ (החל מ-20 למאי עד סוף ספטמבר) יתקיימו מגוון שיעורים, כאשר המטרה המרכזית היא לדרבן את תושבי העיר להגיע לכיכר החדשה בכל יום שלישי בביגוד ספורטיבי, להזיע, להתאמן וליהנות באווירה משותפת. 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.