רם וארליך זכו בטורניר הזוגות ב-ISRAEL OPEN

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

"אנדיוני" צמד הטניסאים הישראלי גבר הערב על סטאדלר ופייה בתחרות ה – Israel Open 2010 במרכז לטניס בישראל – רמת השרון בתוצאה 6:4 6:3 . אנדי אמר אחרי המשחק : " הבטחתי לבן שלי גביע, וקיימתי".

אנדיוני: נתנו הופעה. צילום: דניאל מסקוביץ
יוני ארליך ואני רם זכו הערב בתחרות ה –Israel Open בפעם השנייה. "אנדיוני" גברו על האוסטרי אלכסנדר פייה והגרמני סיימון סטאדלר בטורניר הזוגות של התחרות. סוף מתוק לתחרות נרשם לאחר שהקהל הישראלי שהגיע לצפות  בגמר ראה את צמד הישראלים זוכה בתחרות לאחר שבשנה שעברה הפסידו בגמר. לכול אורך המשחק נראו אנדי ויוני מרוכזים ובעלי מוטיבציה גבוהה. הצמד פתח מצויין את המערכה הראשונה וברח ליריבים עם שתי שבירות מהירות ל 5:1. אנדי ויוני צפויים לשתף פעולה בתקופה הקרובה, יוני ארליך אמר בהקשר זה : "זה יכול לקרות עוד מעט, בווימבלדון, בגביע דייויס, נראה מה יהיה ואי אפשר לדעת".
אנדי רם יוני ארליך ועו"ד ג'נין שטראוס מנכ"ל המרכז לטניס בישראל

יוני ארליך ואני רם זכו הערב בתחרות ה –Israel Open בפעם השנייה. "אנדיוני" גברו על האוסטרי אלכסנדר פייה והגרמני סיימון סטאדלר בטורניר הזוגות של התחרות. סוף מתוק לתחרות נרשם לאחר שהקהל הישראלי שהגיע לצפות  בגמר ראה את צמד הישראלים זוכה בתחרות לאחר שבשנה שעברה הפסידו בגמר.

האירי קונור נילנד זכה בטורניר היחידים

במשחק גמר היחידים שפתח את הערב החגיגי במרכז זכה קונור נילנד האירי (222 בעולם) לאחר שניצח בגמר את טיאגו אלבס הברזילאי (116 בעולם) במשחק ברמה גבוהה שהוכרע רק לאחר 3 שעות בתוצאה 6:3 7:6 5:7 .

הזוכה קונור נילנד שהדיח במהלך התחרות את נועם אוקון, ריינר שוטלר והראל לוי בשלבים המוקדמים של התחרות, חזר למשחק לאחר שהפסיד במערכה הראשונה ומפיגור בהמשך ולבסוף זכה בטורניר לאחר הופעה מרשימה בשבוע האחרון במרכז לטניס בישראל – רמת השרון.

גמצי, ברקוביץ ומנכ"ל המרכז לטניס בישראל

בין המשחקים התקיים משחק ראווה לעיניים של הצופים הרבים שהגיעו לאצטדיון קנדה בין כוכבי הכדורסל בעבר,דורון ג'מצי ומיקי ברקוביץ. הילידם הפתיעו וניצחו את צמד הכדורסלנים שהתקשו למצוא את מקומם במגרש הטניס.

מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.