על המגמה שפורחת: אימוני משקל גוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בשנים האחרונות אימוני משקל הגוף תופסים תאוצה אדירה. ע"פ אתר ה – ACSM האמריקני, שמעלה בכל שנה את 20 המגמות הלוהטות של עולם הכושר, אימון BODY WEIGHT זכה במקום הראשון לשנת 2015. האימון משלב בתוכו תרגילים שכיחים כמו  PUSH UPS, PULL UPS, PLANK, SQUAT וכדומה שנחשבים לתבניות תנועה בפני עצמן. האימון מסייע בהעלאת מסת השריר, משפר את התנועתיות ואת כלל מרכיבי הכושר. כמובן שיכול להתבצע כמעט בכל מקום: בפארק, בבית או בסטודיו. לצד האימון פותחו אביזרי כושר שבאמצעותן ניתן לעבוד עם משקל גופנו בלבד: הראשון הוא כמובן ה- TRX הפופולאריות, שנחשב כיום לאביזר הכושר הפופלארי בעולם וסביבו נרקמה שיטת אימון שלמה ומדהימה. השני הוא כמובן אביזר ה EQUALIZER הידוע: מדובר ב- 2 "בארים" שמתפקדים כמו חדר כושר שלם, ושבאמצעותן ניתן לעבוד על כלל שרירי הגוף. 

 

כללי חדר כושר? צילום: CC BY Sascha Wenninger
אימוני משקל גוף: מגמת הכושר לשנת 2015. צילום: CC BY Sascha Wenninger

קורסים והשתלמויות בתחום האימון הפונקציונאלי

בתאריכים ה 18-19.5.15 יערכו בישראל שני קורסים בינלאומיים בתחום האימון הפונקציונלי עם המאסטר טריינר Jonatan Canada מספרד, מהמאמנים הבולטים באירופה בתחום זה. הקורסים שיערכו מטעם הג'ימנסיה יתקיימו בימי שני ושלישי בהוד השרון ובראשון לציון. הקורסים הם עבור מדריכי כושר, מאמנים אישיים ומדריכי סטודיו!

HIIT

הקורס הראשון הוא על אימון כנגד משקל גוף + תבניות תנועה מעולם החיות.

 

לתוכניה המלאה

Bodyweight Training + Animal Bodyweight training

כפי שכבר נאמר, אימון כנגד משקל גוף נבחר כאחד הטרנדים שיובילו את תעשיית הכושר בשנת 2015! בקורס זה חוזרים אל תבניות הבסיס הפונקציונאליות של התנועה וחוקרים לעומק את האופן והטכניקה לביצוען. במסגרת הקורס ניתן לרכוש כלים להתאמת התרגילים לרמות יכולת שונות, שינויים של דרגות קושי, התאמה לאוכלוסיות מיוחדות ועוד.

בקורס יועבר פרק שלם הנוגע ליצירת תבניות תנועה פונקציונאליות ומאתגרות המבוססות על עולם החיות. במסגרת פרק זה נוכל להתחבר ולהעיר את האינסטינקט החייתי של הדוב, העקרב, הקוף ועוד החבויים בכל אחד מאיתנו…

הקורס יתקיים ביום שני בין השעות 11:00-16:00, במועדון הכושר ג'וי בקניון שרונים, רחוב הרקון 5 הוד השרון.

הקורס השני הוא HIIT – High Intensity Interval Training

אימוני אינטרוולים עצימים מובילים את תעשיית הכושר בשנתיים האחרונות. מחקרים מצאו שמדובר בשיטות אימון המובילות לתוצאות מדהימות של שיפור מגוון מרכיבי כושר, בזמן קצר ובהנאה גדולה. הקורס כולל רקע תיאורטי מדעי, היכרות עם פרוטוקולים מרכזיים לאימוני אינטרוולים בהם: Tabata, Canada, Little and Gibala, Turbulence Training, בניית תוכניות אימון, שימוש באביזרים ויצירת אימונים יומיים (WOD – workout of the Day).

*הקורסים יועברו בשפה האנגלית.

הקורס יתקיים ביום שלישי  19.5.15 בין השעות 9:45-16:45, במועדון הכושר גו אקטיב סניף ראשון לציון, רחוב ישראל גלילי 7.

לתוכניה המלאה ולפרטים נוספים

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.