עיצוב וחיטוב סביב עמוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אחרי מספר שנים בהם הטרנד בארה"ב ובבריטניה כבר חם ולוהט, עכשיו הוא גם בישראל. ריקוד על עמוד, קונספט ריקודי המעודד את חיזוק שרירי הגוף בצורה אלגנטית ואסתטית באמצעות ריקוד סביב מוט.  לכאורה הוא ריקוד סקסי ואסתטי על מוט עם תנועות אופייניות ממועדוני הסטריפטיז אבל זוהי ללא כל ספק פעילות גופנית מאומצת המפעילה את מרבית שרירי הגוף. בין הסלבס' שכבר נחשפו לשיטה תוכלו למצוא את אנג'לינה ג'ולי, פרגי, טרי הטצ'ר, קייט הדסון והפוסיקט דולס.

בכמה מילים על שיטת "ריקוד על עמוד"


שיטת ריקוד על עמוד (Pole Dance) מיועדת לתרגול חיזוק הגוף והשרירים, לשיפור הגמישות, אלגנטיות ואסתטיקה. הבסיס של ריקוד על עמוד הוא ריקוד מסביב למוט יחד עם אלמנטים אקרובטים נוספים. אמנות הריקוד על עמוד מורכבת ממספר רמות קושי, אולם התרגילים נעשים מורכבים יותר עם העלייה ברמתו של המתאמן. גם כאן קיימים מערכי שיעור שונים, השיעורים במתכונת זהה לזו של שיעורי ריקוד המורכבים מחימום, תרגילים עם מוט ומתיחות. יחד עם זאת למרות שהריקוד הנו חושני וסקסי האימונים אינם כוללים הסרת ביגוד או מגע באיברים אינטימיים.
בווידאו הבא תוכלו להתרשם ולקבל טעימה קטנה מחוויית האימון

 אליסה פלסקובה מחלוצות הריקוד על עמוד בארץ ומייסדת האקדמיה לריקוד על עמוד בישראל משיבה.


מה גרם לך להתחיל ולעסוק בתחום זה?

אני עוסקת בהתעמלות אמנותית כבר המון שנים וזה חלק מחיי. ההגעה שלי ממקום זה היא זו שעזרה לי להשתלב בתחום ולרצות להביאו לישראל.

אליסה פלסקובה במהלך אימונים. צילום MAX DIGITAL

 

למי מתאים להתחיל ולרקוד על עמוד?

לא חייבים להגיע מהתעמלות אמנותית בשביל להתחיל ולרקוד סביב עמוד, אפשר אפילו להגיע ללא כל רקע מקדים, עם הדרכה טובה ונכונה ניתן להתקדם מרמה התחלתית ובהמשך כבר להשתלב ברמה של מתקדמים. חשוב לזכור שכמו בכל אימון כושר רגיל חייבים לשלב תרגילים מורכבים וזאת לאחר שעושים זאת בהדרגתיות, בפיקוח ובהדרכה.

לא רק לרקדניות: מתאים לכולם

 

האם את חושבת שתחום זה יהפוך לתחום אולימפי בשנים הקרובות?

ישנה כבר בקשה עולמית לכך, וכולי תקווה שהיא תתקבל. אני מניחה שבמשחקים ב- 2012 אין כמעט סיכוי לכך, אבל מחזיקה אצבעות ל-2016.

בתקווה שיהפוך לאולימפי יום אחד

 

איפה ניתן לראות אותך מלמדת בימים אלה?


נכון להיום ניתן להגיע לשעורים בגרייט שייפ אפקה ובגוף ראשון שבמרכז ת"א. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר שלי ולהתעדכן בפרטים ובמיקומים  נוספים: www.ipoleacademy.com

ריקוד על עמוד

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

(צוחקת) עד אז נהיה קרובים ל-2016, קרובים לאולימפיאדה, כולי תקווה שאוכל לאמן את הבנות שלי לתחרויות שיתקיימו.

לי זה לא יילך....

 

נכון להיום: מתחרה בתחרויות עולמיות?

 

אני רשומה בספטמבר הקרוב לתחרות שתערך במוסקבה, תחרות שבה אייצג את pole dance israel בתקווה לעבור שלב ולעלות לדירוג גבוה יותר בהמשך.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.