עושים כושר עם ה-INDO BOARD

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

האינדו בורד התפתח בפלורידה על ידי האנטר ג'וסלין בשנת 1975. בשנת 1998 החליט  לצאת עם המוצר לשוק. מאז ועד היום פיתח שלל מוצרים דומים במהותם לאינדו בורד בכדי לסייע לשיפור שיווי המשקל, היציבה וחיזוק שרירי הגוף בדרך קצת שונה מהאימון הרגיל בחדר הכושר. באתר של האנטר ג'וסלין ניתן לראות את שלל המוצרים, הסבר על תרגילים רבים, כתבות, טיפים ודרכים ייחודיות לשימוש במוצר.

ה-INDO BOARD. צילום: cc by JUN KANEKO

אז מהו בכלל ה- INDO BOARD ?

האינדו בורד הוא למעשה משטח עץ אובלי המונח על כרית אוויר קטנה הדומה לגליל. אפשר לשבת, לעמוד או להישען על המשטח, כאשר המטרה הראשית היא לשמור או לשפר את שיווי המשקל. בנוסף, ניתן לבצע עליו אינספור תרגילי כושר, בדיוק אותם תרגילים אותם הייתם מבצעים בעמידה בחדר הכושר, עם משקולות, עם קטלבלס', כדורי כוח ועוד.

 

למי מתאים?

חד משמעית זה מתאים לכולם אך בראש ובראשונה המשטח נועד לגולשי גלים, סקייטרים (מחליקי סקייטבורד) וגולשי snowboard המעוניינים לשפר ולשמור על שיווי המשקל, בייחוד בימים בהם הגלים אינם גבוהים, אין שלג בחרמון או סתם אין חשק לצאת לפעילות בחוץ. ה-INDO BOARD נועד בעיקר לשימוש בייתי ומכאן גם השם INDO (קיצור של INDOR).

לא רק לגולשים. צילום: cc by SUNOVA SURFBOARDS

מהם היתרונות?

כל התרגילים המבוצעים על האביזר מפעילים את שרירי ה-CORE, הלא הם שרירי הליבה, השרירים העמוקים המהווים את מרכז הגוף ומסייעים לנו לשמור על שיווי המשקל. ה-INDO BOARD משפר את יכולת המתאמן מבחינת שיווי המשקל, יציבה ותנועה ספציפית, המתאימה לא רק לקהל הגולשים, אלא לכלל האוכלוסייה המעוניינת לשפר את היכולות הגופניות עם הפעלה של מרבית שרירי הגוף. ההרגשה העיקרית תהיה באזור הרגליים והקרסוליים, שם תרגישו בעיקר את הבערה, אך יש לזכור שלא זוהי המטרה הראשית אלא: אתגר גופני לכל שרירי הגוף.

צפו בסרטון הדגמה על המוצר

 

ולשימוש מדהים נוסף כפי שתוכלו לראות כאן

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.