סיקור: כנס הקיקבוקס הישראלי ה-2

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כנס הקיקבוקס שנערך בשבת האחרונה בגני התערוכה, הביא איתו בשורה לכל שוחרי הקיקבוקס בפרט, ולעולם הפיטנס בארץ בכלל. הכנס הציע שילוב של תכנים ושעורים של קיקבוקס בנוסף לשעורי סטודיו ססגוניים ומגוונים שהועברו על ידי טובי המדריכים בישראל.  אז מה היה לנו שם מלבד הקיקבוקס? שיעור קרוספיט, שיעור CORE, מתיחות, פיטבול, קטלבלס' ועוד.

 

 

קיקבוקס: השיעור סביבו נבנו כל שיעורי הכנס

אני יכולה להודות שכבר בכניסה ניתן היה להרגיש את האדרנלין שהיה באוויר. מאות של אנשים עם בגדים צבעוניים, צעירים כמבוגרים, מדריכי כושר ואוהבי ספורט שגדשו את האולמות עם התרגשות והתלהבות אמיתית. המתאמנים שהגיעו זכו להשתתף בשעורים סוחפים עם המדריכים המובילים, אשר מצידם דאגו לשיעורים מקצועיים ומוסיקה שהרעידה כל אחד מהאולמות. בכנס השתתפו גם הגר פיינר ורן נקש, שמות מעולם האיגרוף המקצועני. בין השיעורים בהם קיפצתי ופיזזתי, יצא לי גם לפגוש את מדריכי הכנס השונים וכמובן את המארגנים, מהם לקחתי כמה דברים להמשך הדרך.

 

 

יחד עם עומר רוזנברג

מארגני האירוע הם עומר רוזנברג, קרן אמיד, יניב ליברמן נדב מאירסון. מאירסון מאמן כושר ואחד ממארגני האירוע אומר שהכנס בא לתת מענה לקהל אוהבי התחום, והגיע כתהליך טבעי לאור המגמה שרק צומחת בענף זה. לאחרונה אף הוקם גוף IKBF ברשותם, כשמטרת גוף זה היא לאגד את כל מדריכי הקיקבוקס בישראל, ליצור מגוון הכשרות, כנסים, ביגוד ועוד…עומר רוזנברג, שחי ונושם את עולם הקיקבוקס מגיל 10, מדגיש את חשיבות האיזון בין שיעורי הקיקבוקס ושיעורי CORE ומתיחות, אשר נועדו לשמור על הגוף מפציעות עקב תנועות חדות במהלך האימון.

 

 

נדב מאירסון: הכנס בא לתת מענה לקהל אוהבי התחום

תמי קיס אשר העבירה את שיעור ה-CORE מסבירה כי ישנה חשיבות גדולה לטווחי התנועה והגמישות כהגנה על המפרקים, וכאן נכנס ענף ה CORE, אשר באופן פרקטי מציע גם תנועה וגם יציבות. האימון משפר יכולת תפקודית של אנשים, שיפור המיומנות הספורטיבית ועוזר ליציבות של עמוד השדרה וחגורת הכתפיים.

 

 

בשיעור CORE של תמי קיס

 

עוד דמות ידועה וצבעונית שלקחה חלק באירוע המדריכה טל שחם, מנחת התוכנית "בוקר גוף" בערוץ 2 אשר השתתפה בשנה האחרונה במרוץ למיליון 2.

טל העבירה את השיעור MADE BY TAL SHACHAM – שיעור שהוא למעשה פרי יצירתה המתאים לקהל הנשים בלבד. טל עוסקת בתחום כבר מעל 26 שנים והאנרגיות שהיא מעבירה גוררות מתאמנות חסידות שלה כבר שנים.

קרוספיט: גם זה היה לנו שם

בשורה התחתונה

היה בהחלט כנס מדהים ומגוון בשיעורים ובסגנונות, כאשר כל מה שנותר לי הוא רק לקוות שהמסורת תימשך גם בשנים הבאות וכן יירבו אירועים מסוג זה בארצנו.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.