סופ"ש של כושר באילת: 100 אימוני כושר שונים ב-3 ימים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כ-1500 מדריכי כושר ומתאמנים, שהמכנה המשותף שלהם הוא האהבה לפעילות גופנית, צפויים להגיע לאילת בין ה- 3-5 לדצמבר על מנת להשתתף בסופ"ש "NON STOP FITNESS 2015", שם יהיו הראשונים ללמד ולהתנסות בשיטות ובאימוני הכושר החדשניים ביותר, אשר עתידים להיכנס למועדוני הכושר ברחבי הארץ במהלך השנה הקרובה.

NONFIT

במלונות המארחים מג'יק פאלאס וליאונרדו קלאב באילת יוקמו 10 מתחמי כושר ענקיים, בכל שעה יתקיימו בו זמנית 10 אימוני כושר שונים שיועברו עלי ידי 50 ממאמני הכושר המובילים בתחומם, בניהם אחד הפרזנטורים המובילים בעולם בתחום הפיטנס Julio Papi שיגיע מספרד. סך הכל יתקיימו במהלך יומיים וחצי למעלה מ-100 שיעורי כושר שונים ומגוון הרצאות של אנשי מקצוע בתחום הבריאות והפנאי.
אחד האימונים המעניינים שיחשפו באירוע נקרא: TRX MIXED CIRCUIT TRAINING. אימון מטאבולי מחזורי ובו חמש תחנות עם חמשת האביזרים המובילים כיום באימון הפונקציונאלי: רצועות TRX, כדורי כח, קאטל בל, מוטות ושקי חול.

אימונים בולטים נוספים: Le Barre, אימון בלט פיטנס שבמרכזו משוכות (אקולייזר). אימון חדש המשלב בין טכניקת הטבטה (אימון אינטרוולים קצרים בעצמיות גבוהה) והספינינג ואימון FLOWIN שבמרכזו משטח חיכוך גדול במיוחד ומספר רפידות חיכוך בגדלים שונים לידיים, לרגליים ולברכיים. המתאמן מניח את ידיו ו/או רגליו ו/או ברכיו על גבי רפידות החיכוך שמוצבות על משטח החיכוך כשמשקל הגוף בלבד מספק את ההתנגדות. ככל שנקודות ההשקה של הגוף עם המשטח קטנות יותר, כך דרגת העצימות גבוהה יותר.

 

אחד מאימוני הכושר הקריאטיביים והמיוחדים של השנה האחרונה הוא לא אחר מאשר אימון ה-FITSKATE – שיטת אימון חדשה באמצעות סקייטבורד ייחודי המאפשרת עבודה דינאמית ומאתגרת על כל שרירי הגוף עם דגש על שרירי ה-CORE (הליבה) בדרך יצירתית וחוויתית.

FITSKATE
FITSKATE

 

הצלחת אימון ה-TRX ברחבי הארץ תבוא לידי ביטוי גם בכנס, שם יוקם מתחם TRX ענק שכלל 60 עמדות! המתחם הגדול ביותר בארץ השנה אף יתקיימו כ-15 שעורי TRX שונים כשהבולט בניהם היה TRX PILATES – אימון גוף ונפש, המשלב טכניקות מעולם הכח והפילאטיס בשילוב ייחודי של רצועות כושר((TRX , מה שמאפשר לשפר את טווח התנועה, לשלוט בעומס העבודה ולייצר אינסוף תרגילים.

 

מתקן ה- TRX הגדול ביותר שנבנה אי פעם בארץ
מתקן ה- TRX הגדול ביותר שנבנה אי פעם בארץ

המועד: 3-5.12.2015 החל מ-07:00 ועד לשעות הקטנות של הלילה.

מחירי הרשמה מוקדמת עד ה-7/11/2015
מלון לאונרדו קלאב 1490 ₪ (לנרשמים עד ה7.11.15) במקום 1690 ₪. ע"ב הכל כלול
מלון מג'יק פאלאס 1590 ₪ (לנרשמים עד ה7.11.15) במקום 1790 ₪. ע"ב חצי פנסיון.

חברי כושר ישראל יקבלו גם תיק אימון של ריבוק בשווי 250 ₪ בשימוש בקוד kosher123
לפרטים ולהרשמה:   www.nonstopfitness.co.il

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.