נעליים דיגיטאליות: צפו בטכנולוגיה החדשה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אחרי שכבר חשפה נייקי את השעון החדש והמתקדם העונה לשם : NIKE FUEL חשפה החברה במקביל גם את Nike+ Basketball ואת Nike+ Training, שתי חוויות ספורט חדשניות המתחברות ישירות לנעל האימון שלנו.

 

Nike + Pressure Sensor

איך זה עובד?

הטכנולוגיה מבוססות על הקשר בין נעליים בטכנולוגיה דיגיטלית לבין יישומים אינטראקטיביים ישירות לסמארטפון שלנו. מסתבר היום שהטלפון החכם שלנו נמצא איתנו כמעט בכל מקום אליו אנו הולכים. החל מהרגע בו אנו קמים בבוקר, בעבודה, האימון, בריצה ואם היינו יכולים גם היינו נכנסים איתו למים (גם זה יקרה בהמשך). לאחר שכבר טכנולוגיית NIKE+ הוצגה לראשונה במוצרי ריצה אי שם בשלהי  2006 והתפתחה לקהילה של מיליוני ספורטאים מכל העולם המשתמשים בטכנולוגיה, יש חידושים כל הזמן מצד החברה, המנסה להעניק חווית משתמש גדולה יותר.

חוויית Nike+ Basketball מספקת מידע ונתונים על כל היבט התנועות של הכדורסלן הנועל את הנעליים ובכך מסייעת לנתח את התנועות ומגבירה את המוטיבציה. טכנולוגיית Nike+ Basketball מודדת את גובה הקפיצה, העוצמה והמהירות של השחקן בזמן הפעילות עצמה.

 

לא רק לספורטאים

במידה ואתם לא ספורטאים מן השורה או שחקני כדורסל המחפשים לקפוץ גבוה יותר, קבלו את חוויית Nike+ Training שהופכת את האימון היומי להנאה אחת גדולה. החווייה משלבת בין אימון בעצימות גבוהה לבין ההנאה של הפעילות הגופנית ובכך מעניקה את השותף האידיאלי לאימונים, ולאורח חיים פעיל סביב השעון.

הטכנולוגיה מבוססת על חיישן הלחץ החדש Nike+ Pressure Sensor אשר מותקן בכל נעל, אוסף מידע על תנועות המשתמשים ומשדר אותו בתקשורת אלחוטית למכשיר הטלפון האישי. לאחר האימון או המשחק ניתן לקחת את המידע ולנתח אותו ברמת מדדים שונים הן ביחס לאימונים והן ביחס למשחק.

צפו בסרטון הוידאו שמדגים את הטכנולוגיה בפעולה

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.