מרוץ המכשולים האתגרי מגיע לישראל!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

 

מרוץ המכשולים האתגרי הבינ"ל עולה ארצה חברת "צ'אלנג'" ורון שחר איחדו כוחות על מנת להשריש בישראל את ענף "מרוצי המכשולים" אשר משגע 50 מדינות ברחבי העולם.

למטרה זו גייסו לשיתוף פעולה את קרן קיימת לישראל- בואו לעשות יותר! יום שישי, 20.9.13, חול המועד סוכות, יער בן שמן 07:00- 16:00

מנחה: רון שחר, מנחה "המרוץ למיליון".

רון שחר מוביל באימונים להירוצ'אלנג. צילום: רמי זרנגר
רון שחר מוביל באימונים להירוצ'אלנג. צילום: רמי זרנגר

 

מה זה HERO CHALLENGE?

HERO CHALLENGE הינו מרוץ מכשולים, המתאים לכל אוהבי האתגרים. השתתפות במרוץ דורשת מיומנויות פיזיות אך בעיקר מנטליות ומתאימה לכולם. היא מבטיחה חוויה לא שגרתית ומאתגרת, המוכיחה למשתתפים עד כמה רחוק הם יכולים להגיע. ע"פ חזון המרוץ וערכיו, העזרה לזולת היא ערך עליון, גיבור הוא לא רק זה שמצליח לסיים את המרוץ ראשון, אלא גם זה היודע לעזור לחברו שמתחרה בו, עוזר לו לצאת מהבוץ ולא משאירו מאחור. ערך העזרה לזולת בא לידי ביטוי גם לאורך כל מסלול המרוץ, כאשר צוות המסלול עוזר ודואג למשתתפים במהלך המרוץ. מסלול המרוץ ממוקם ביער בן שמן בחיק הטבע, בתחומי המועצה האזורית חבל מודיעין, על שבילי עפר, תוך ניצול תוואי השטח.

 

המרוץ יכלול מס' מקצים :

תחרותי, עממי ומסלול מיוחד לילדים. לאורך המסלול יוצבו מכשולי אתגר מסוגים שונים, כמו: זחילה בצינורות, מעבר קירות, מכשולי חציר, גשר רשתות, משטח צמיגים ועוד. מתחרה ישלים את כל המסלול, אם בכוחות עצמו, אם בעזרתם של מתחרים אחרים, כי אחד הערכים החשובים של המרוץ- הוא "עשה יותר" לעצמך ולזולת. ערך נוסף, הוא תרומה לקהילה – צוות HERO ימכור במהלך המרוץ צמידי סיליקון אשר מיועדים לגיוס כספים לעמותת "חיים", המטפלת בילדים חולי סרטן. המרוץ נערך בשיתוף פורה עם רשת מועדוני הכושר GREAT SHAPE, עמותת התיירות חבל מודיעין, "אנדיור"- קבוצת ספורט הסבולת, "מרתון ישראל", "קרוספיט" ועמותת "חיים".

 

אימונים להירוצ'אלנג .צילום: זרנגר רמי
אימונים להירוצ'אלנג .צילום: זרנגר רמי

 

אימונים למרוץ – HERO CHALLENGE

כחלק מההכנה למרוץ התגייסו: רשת מועדוני הכושר "גרייט שייפ" השיקה אימוני הכנה ייחודיים למרוץ, בכל סניפי הרשת מתקיים אימון פונקציונאלי עם דגשים ספציפיים למרוץ, המיועד לשיפור התפקוד היום-יומי בזמן קצר.

"אנדיור", קבוצת ספורט הסבולת המובילה בישראל, שותפה אף היא להירו. אימוני הקבוצה מתבצעים בשטח עירוני ומשלבים פעילות אירובית עם לימוד טכניקת טיפוס ומעברים שונים וכן חיזוקים רבים. האימונים מבוצעים בימי שישי בבוקר משעה 06:30-08:00 בסמטאות יפו העתיקה במרחב האורבני המושלם ביותר לאימונים מסוג זה .

"קרוספיט" הרצליה- בראשות עמרי פלד- קרוספיט הרצליה מציע אימוני הכנה למירוץ הירו על בסיס ההבנה כי הרצים ידרשו למגוון רחב של יכולות פרט לריצה כדי להתמודד עם המסלול בהצלחה. לצורך העניין אנו משלבים אימונים מחזוריים תוך שימוש במגוון תרגילים, ציוד ותנאי שטח כדי להכין את הגיבורים לכל תרחיש אפשרי! האימונים מתקיימים במועדון קרוספיט-הרצליה.

 

הירוצאלנג' בנקודות

עוד באירוע פסטיבל ענק של טבע, מוסיקה בlive , אוכל טוב ושתיה מרוץ המכשולים שמשגע את העולם. מקצה של 5 ק"מ ומקצה של 1 ק"מ לילדים. מכשולים אתגריים בטבע. 8 מקצים של כ-500 איש. מקצים ללא תחרות המיועדים לארגונים וחברות. מתאים לכל הגילאים ולכל המשקלים. חווית קצה מאתגרת. גיוס כספים לעמותת "חיים". הרשמה למרוץ באתר ובדף הפייסבוק "הירו ישראל".

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.