מסע אופניים לעתיד מתוק 2012

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

האגודה לסוכרת נעורים מקיימת אירוע רכיבת אופניים שנתי תחת השם "מסע לעתיד מתוק", זו השנה החמישית. כבשנה שעברה, גם השנה, יתקיים מסע האופניים בשיתוף עם מועצת מטה יהודה ופארק מיני ישראל בלטרון. הרוכבים ייהנו משבילים בשטחי מטה יהודה ומסלולים שהינם חלק ממורשת הקרב באזור. בסיום הרכיבה יוזמנו הרוכבים ובני משפחותיהם להפנינג בפארק מיני ישראל.
בשנה שעברה השתתפו למעלה מ- 1000 רוכבים במסע: ילדים, משפחות, רוכבים מקצועיים, קבוצות רכיבה ממקומות עבודה, טנדם (אופניים זוגיות לליקויי ראיה ומלוויהם), קבוצת רכיבה של ילדי כפר עין רפא ועוד… כולם באו להביע את תמיכתם בילדי סוכרת נעורים ולהבטיח גם להם עתיד מתוק,  השנה גם כן מקווים שהחשיפה תגדל.

 

מסע לעתיד מתוק 2012

מחירי ההשתתפות כוללים כניסה חופשית לאתר מיני ישראל – 70 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 7.9.2012 כולל חולצה מנדפת זיעה

 

80 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 23.9.201290

 

 

90 ש"ח בהרשמה ביום האירוע.

 

50 ש"ח בהרשמה למסלול הקטקטים בהרשמה ביום האירוע

 

השאלת אופניים: 60 ש"ח – עלות השכרת אופניים. מותנה בתשלום מראש באתר בלבד. ההרשמה להשאלת אופניים מראש מסתיימת בתאריך 21.9.2012**

 

לחברי האגודה לסוכרת נעורים תינתן הנחה של 50%.*** לקבלת ההנחה, יש ליצור קשר עם אביבה aviva@jdrf.org.il או בטלפון 03-5160171 שלוחה 4.

 

לבני משפחה המתלווים לאירוע ושאינם לוקחים חלק ברכיבה תתאפשר כניסה לאתר מיני ישראל במחיר מיוחד של 45 ₪ למבוגר (במקום 72 ₪) ו- 15 ₪ לילד.

 

סוכרתיים החברים באגודה יכנסו חינם בהצגת תעודת חבר.בהרשמה לאירוע הרוכב מצהיר כי הינו בכושר ובצב בריאותי תקין וכן כי בחר במסלול המתאים ליכולתו הגופנית.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה אתר BIKEISRAEL

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.