ממטולה לאילת באופניים: בנשימה אחת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כל מי שרוצה לחצות את הארץ ממטולה עד אילת, בנשימה אחת ועל אופניים יוכל לעשות זאת בתאריכים ה-13-14 לספטמבר, באירוע אותו מפיקה קבוצת הרכיבה ZONE3. מסע האופניים האתגרי של חציית הארץ ב"נשימה אחת",  יתקיים גם ביום וגם בלילה, ויתחיל במטולה שבצפון ויסתיים באילת. במהלך הרכיבה, יחצו הרוכבים את ישראל לאורכה, מצפון לדרום, עם מסלול שאורכו המלא הוא כ-470 קילומטרים. המסלול משלב אתגר גופני ומנטלי, ואוסף מגוון של התנסויות וחוויות לאורך נופיה המרהיבים של ישראל.

 

 

באדיבות קבוצת ZONE3

למי מתאימה הרכיבה?

 

ההשתתפות ב"מסע אופניים לילי ממטולה לאילת" אינה מתאימה לכל אחד. הרכיבה האתגרית מיועדת לרוכבי אופניים ולטריאתלטים, אוהבי הרכיבות הארוכות והמיוחדות. מכיוון שמשך המסע הוא כ-20 שעות, הפעילות מתאימה לרוכבים מנוסים, בעלי נסיון ברכיבות ארוכות, בין אם באירועים עממיים או בתחרותיים.

 

אימוני הכנה

לקראת האירוע, במהלך חודש אוגוסט, יתקיימו 3 אימוני הכנה, בהם הדגש יהיה על הכנה פיזיולוגית של המשתתפים וגיבוש דבוקה. האימונים יערכו בתאריכים- 18.8, 24.8, 1.9. יובילו את הדבוקה יובל בן מרדכי, מאמן קבוצת הרכיבה ZONE3-ECC , וליאור זך מאור, המנהל המקצועי של הקבוצה. מים ומשקאות איזוטוניים, סנדוויצ'ים לאורך המסלול, יסופקו ע"י מארגני האירוע. את האירוע תחתום ארוחת צהריים חגיגית. לצורך אבטחת הרוכבים ולשם שמירה על ביטחונם, ילוו את המסע 2 רכבי ליווי, 3 נהגים ומכונאי אופניים.

 

המנהל המקצועי של הקבוצה ליאור זך מאור אומר: "אנו מעוניינים לפתוח את הרכיבה לקהלים חדשים, אוהבי הרכיבות הארוכות והמיוחדות. חציית הארץ באופניים, ב"נשימה אחת", הוא מסע חווייתי, לא תחרותי. המוטו שלנו הוא קצר ופשוט – "ליהנות מהדרך, למצות יכולת", מוסיף זך מאור.

 

אנחנו נמשיך להתעדכן ולעקוב אחר האירוע והפעילות הספורטיבית הכל כך מאתגרת…

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.