מיסי אליוט: איך הורידה 30 ק"ג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לאחר שנים ארוכות גם מיסי אליוט תופיע הקיץ בישראל. האמנית המשפיעה ביותר על המוזיקה האמריקאית וזמרת ההיפ הופ הגדולה בעולם כבר לא כל כך גדולה. לאחר שנים של הופעות במשקל כבד גם היא עשתה את השינוי כאשר השילה כ-30 ק"ג ממשקלה באמצעות דיאטה ואימוני כושר. מיסי אליוט והדרך שלה לגזרה חדשה.

מיסי אליוט: לפני ואחרי

היא ירדה במשקל לא רק בגלל המטרד האסתטי אלא גם בגלל סיבות בריאותיות, מרוב שלחץ הדם שלה היה גבוה הרופא שלה לא האמין שהיא נמצאת במצב כזה, הוא ביצע את הבדיקה שלוש פעמים כדי להיות בטוח בתוצאה וגילה שלא התבדה. הוא התריע בה במיידית להיפגש עם דיאטנית ומאמן כושר כדי להתחיל להזיז עניינים, מצבה הרפואי הראה כי היא עלולה לחטוף התקף לב בכל יום.

המהפך של מיסי
הדיאטה של מיסי
לאחר שנים שהייתה מכורה לג'אנק פוד ובייחוד לביג מאק של מקדונלדס' הייתה צריכה להגיד לא לג'אנק. היא התחילה בדיאטה שכללה ארוחות קטנות לאורך כל היום (כדי לעודד את קצב חילוף החומרים) האורז החום תפס את מקומו של האורז הלבן, הלחם המלא החליף את הלבן, מוצרי החלב הוגבלו לאחוזי שומן נמוכים יותר, וגודל המנות קטן משמעותית. צעד אחר צעד עשתה הכוכבת שינוי משמעותי בהרגלי האכילה וגם התוצאות לא איחרו לבוא. לא רק חברות התקליטים לטשו עיניים לכיוונה, גם חברת אדידס דאגה שתהפוך לפרזנטורית האופנה של החברה.
ממשקל עודף לפרזנטורית של אדידס
אימון הכושר של מיסי אליוט
35 ק"ג פחות זה לא הולך ברגל, עם אימוני כושר אינטנסיביים שכללו: אימון יומי על סטפר, אליפטיקל, ספינינג, ריקוד וכמובן אימוני משקולות. מאמן הכושר האישי של הזמרת "מרק ג'נקינס" היה האיש לצידה לאורך כל הדרך, הוא דחף אותה לאימוני משקולות על אף שלא הייתה בטוחה לתועלת של האימון, וכך יחד עם התזונה היא הצליחה לעשות זאת. מיסי אליוט עשתה שינוי משמעותי בחייה, לא רק לקריירה המוזיקלית ולמראה שלה, היא עשתה שינוי משמעותי באורח החיים, שינוי שגם הוביל ליותר אנרגיות במהלך ההופעות ובמהלך היומיום.
מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.