מייגרנולה: להרכיב אנרגיה בהתאמה אישית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
מיזם חדש, בריא במיוחד מציע לכל אחד מאיתנו להרכיב את הגרנולה האישית שלנו. זה כבר לא הגרנולה המוכנה שקונים בשקיות, זה גרנולה בהתאמה אישית. תוכלו לבחור להכניס לתוכה אננס, פירות יער, מנגו, חלבה ואפילו שוקולד. תוכלו לשים ולעשות מיקס עם כל שעולה על רוחכם. יחד עם כל זאת יש הפתעה נעימה בעת המשלוח ובקבלת המיקס הפרטי, על כל מיקס שהכנתם תקבלו תעודת זהות אישית עם מספר ושם של המיקס שלכם כמובן.
גרנולה בהתאמה אישי
מייגרנולה הוא רעיון מבריק וחדשני המציע לכולנו לגשת לאתר החברה, לשוטט בין המרכיבים וליצור זהות חדשה למוצר ומיקס בהרכבה פרטית.  כל מיקס זוכה לתעודת זהות אישית עם מספר ושם המודפסים על גבי הקופסא הססגונית בצורת הגליל, כך שבפעם הבאה שתרצו להזמין את אותו המיקס רק רשמו את שם המיקס הקודם או עברו על היסטוריית ההזמנות שלכם, לחצו וזה בדרך אליכם.
שלל פירות ארץ ישראל
כל המרכיבים של מייגרנולה הינם טבעיים המגיעים בצורה טבעית מבלי לפגוע בערכים התזונתיים של המרכיבים השונים. על כל מיקס שהכנתם  תקבלו גם את הערכים התזונתיים הכוללים: קלוריות, פחמימות, חלבונים ושומנים.
ניתן גם לרכוש מיקסים מוכנים התואמים את מצבכם ואופייכם, למשל אם אתם בדיאטה אז תוכלו לבחור במיקס האישי מופחת הקלוריות של הדיאטנית אולגה רז, אם אתם מחפשים חטיף אנרגיה לפני אימון או אחרי אימון אז גם את זה תוכלו למצוא בין המיקסים השונים.
לפרטים והזמנות באתר: www.mygranola.co.il
מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.