מחקר סין-המחקר המקיף על תזונה ותחלואה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
הוצאת הספרים פוקוס הוציאה לאור בחודשים האחרונים את הספר המקיף בהיסטוריה על תזונה ותחלואה שמציע לכם איך ליישם את הממצאים החדשים לבריאות, לתזונה ולירידה במשקל. הספר עלול לשנות את מחשבתכם לגבי אכילה מהחי ולשפוך אור על חיי הצמחוניים.

מחקר סין- הוצאת פוקוס

מחקר סין נערך על ידי אוניבריסטת קורנל, האקדמיה הסינית לרפואה מונעת ואוניברסיטת אוקספורד תיעד במהל ה-20-30 שנים אחרונת את הקשר בין מאפייני הבריאות ואורח החיים לבין התחלואה והתמותה. זהו המחקר הגדול ביותר שנעשה אי פעם בקרב 6500 איש ב-65 מחוזות בסין ובעקבות כך נמצאו קרוב ל-10,000 התאמות סטטיסטיות בין הגורמים שנבדקו.
במחקר התגלה כי שכיחות המחלות הכרוניות היו הגבוהות ביותר בקרב אנשים שצרכו מזונות מן החי (בשר, דגים, ביצים ומוצרי חלב),  תוצאות המחקר הוכיחו כי תזונה צמחית מספקת לאדם את כל רכיבי המזון החיוניים ואנשים שצרכו נטו פחות לפתח מחלות.
למי מתאים הספר?
הספר מתאים לכל מי שרוצה להקטין את סיכוייו לפתח את אחד מהמחלות השכיחות בחברה המערבית כדוגמת מחלות לב, סרטן, סוכרת והשמנה. לאלו המתמודדים כבר עם אחת מהמחלות יהיה ניתן למצוא בספר אפשרויות נוספות כתוספת להבדיל מהרפואה הקונבנציונאלית. לאלה הנמצאים בתהליך הרזיה ניתן למצוא גישה חדשה להתמודדות מול הקילוגרמים המיותרים ללא צורך בספירת קלוריות.

לפרטים נוספים על הספר ורכישתו באתר: www.focus.co.il

מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.