מופע חדש:כשהחלק האמנותי והחלק הספורטיבי נפגשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ריקוד על עמוד, עכשיו זה לא רק שיעור מדליק בחדרי הכושר, אלא גם מופע בפני עצמו. אם לוקחים את זה לעולם הכושר הגופני הרי שמדובר בקונספט ריקודי המעודד את חיזוק שרירי הגוף בצורה אלגנטית ואסתטית באמצעות ריקוד סביב מוט. לכאורה הוא ריקוד סקסי ואסתטי על מוט עם תנועות אופייניות ממועדוני הלילה אבל זוהי ללא כל ספק פעילות גופנית מאומצת המפעילה את מרבית שרירי הגוף. אליסה פלסקובה מחלוצות השיטה בישראל עם קונספט של מופע חדש. המופע מורכב מסיפורי חיים של אנשים שונים שגרים בבית אחד, אך כל אחד מאחורי החלון שלו. כל אחד עם הבעיות שלו, אהבות ואכזבות שלו. כך בעצם, כל אדם מסתגר בתוך "חלון" משלו וקשה לו לצאת ממעגל הבעיות בתוכן הוא נמצא ולהסתכל קצת "מחוץ לקופסה". בסופו של דבר, אנשים רבים מדברים על "שינוי" בעולם, אך לא מסוגלים אפילו לשנות את העולם הקטן בתוך ה"חלון" שלהם. כדי לשנות משהו כדאי לעצור לרגע ולהסתכל מהצד. "חלונות" נותנים לכם אפשרות זו. מלבד הנושא הפילוסופי הסמוי, מופע "חלונות" ישקף גם את החלק האמנותי וגם את החלק הספורטיבי של הריקוד על עמוד.

 

המופע חלונות: באדיבות האקדמיה לריקוד ופיטנס על עמוד

מופע תיאטרלי עשיר המשלב בתוכו תרגילי אקרובטיקה על עמוד אנכי ומתרחש על 3 פודיומים מקצועיים של ריקוד על עמוד. המופע מורכב מקטעי ריקוד של הבנות המתעמלות בסטודיו אשל אליסה, רקדנים מקצועיים וקטעי סולו של אליסה פלסקובה בעצמה.

 

באדיבות האקדמיה לריקוד ופיטנס על עמוד

זמן המופע כשעתיים עם הפסקה של 15 דקות. המופע כולל כ-26 קטעי ריקוד.

במופע משתתפים כ- 20 רקדניות בגילאי -18 עד 45.

מחיר הכרטיס: 90 ש"ח בהזמנה מוקדמת, 110 ש"ח ביום המופע.

טלפון להזמנת כרטיסים 03-7263954

הופעה של האקדמיה לריקוד על עמוד זה אירוע יחודי מסוגו שמופיעים בו רקדנים מקצועיים לצד אנשים רגילים שאינם ספורטאים או רקדנים במקצוע, אך מצליחים לעשות אקרובטיקה מדהימה על עמוד אנכי.

המופע הוא בכוריאוגרפיה של אלכסיי סמסונוב- רקדן, אומן, כוריאוגרף ובמאי מקצועי ואליסה פלסקובה, רקדנית, מאמנת ומדריכה מוסמכת הראשונה בארץ לשיטת ריקוד על עמוד, מייסדת האקדמיה לריקוד על עמוד בארץ.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.