מדונה פותחת רשת עולמית לחדרי כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כולם יודעים שלמדונה סיפור אהבה ישן נושן עם עולם הכושר. בעבר זה כבר התחיל ביחסים הרומנטיים עם מאמן הכושר הצמוד, המשיך עם "סמל השרירים" הנשי והיום היא לוקחת את הכל צעד אחד קדימה. מדונה משיקה רשת חדרי כושר עולמית ואף מרחרחת לפתיחת סניף כאן אצלנו בישראל. בקרוב אולי תוכלו להתאמן כמו מדונה?

Mmonhsi
רשת חדרי כושר כשם האלבום האחרון. צילום:cc by Mmonhsi

מדונה שהיממה את כולנו עם גוף מושלם ושרירי לאורך הקריירה, הדהימה עוד יותר שנראתה בשיאה בגיל 50. הסיפור של מדונה עם עולם הכושר התחיל עוד כשהייתה כוכבת צעירה ששכרה את שירותיו של מאמן כושר פרטי בשם קרלוס ליאון שבהמשך הפך למאהב הלטיני הצמוד ממנו גם נכנסה להריון וילדה את ילדתה הראשונה לורדס. בכלות השנים הפכה מדונה לסיפור נשי עם שרירים. ניתן היה להלך בין כותלי חדרי הכושר ולשמוע את רצון המתאמנות לגוף או ידיים כמו של הכוכבת. לפי דיווחי האתר madonna.com, מדונה מתכוונת לפתוח רשת מכוני כושר עולמית שתקרא על שם אלבומה האחרון Hard Candy. מדונה פותחת את רשת מכוני הכושר יחד עם מנהלה האישי, השותף והישראלי גיא עוזרי שכבר ביקר כאן לאחרונה, אולי כדי לבדוק אופציות למיקום או זכיינים.

אימון סטייל מדונה? צילום: cc by danorbit

במשך השנים והאימונים פיחתה מדונה חזון עמוק בו היא מאמינה ומקיימת כבר עשרות שנים, פעילות גופנית כדרך חיים. היא מקיימת כ-5-6 אימוני כושר בכל שבוע, מבצעת שיעורי יוגה, פילאטיס ודואגת לשמור על תזונה נכונה ומאוזנת. ב-2008 כבר נפגשה יחד עם גיא עוזרי עם אחד ממקימי רשת מכוני הכושר הגדולה בארה"ב 24FITNESS לה 420 חדרי כושר ב-16 מדינות ברחבי העולם.

לפי תכנונים של השניים הסניף הראשון ייפתח במקסיקו סיטי בתאריך ה-29 לנובמבר,לאחריו מתוכננים להיפתח 10 סניפים ברוסיה, ברזיל, ארגנטינה, אירופה ובאסיה. מתי בישראל? לא יודע.

עוזרי אומר: "אנחנו מתכוונים לפתוח את רשת מכוני הכושר Hard Candy בהשראת וחזון מדונה, הרשת תהיה בסטנדרטים הגבוהים והאידאלים ביותר לחדרי כושר.

אז מה יהיה שם?

תהיו בטוחים שאם מדונה פותחת חדר כושר, זה צריך להיות כמו שצריך. כל מכשירי האירובי יהיו מצויידים במסכים אישיים מהמשוכללים ביותר, יותר מ-60 מכשירי כוח יעודיים, משקולות חופשיות, מכשור לאימון פונקציונאלי עם שמות כמו: Precor, Hoist, Free Motion, Nautilus, Hammer Strangth, StarTrac, Abcoaster, Trx.
מאת: שי אלנקרי

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.