לעוף ולגלוש באימון אחד: הכירו את ה-K-FEAT

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

עולם אביזרי הסטודיו רק גדל ומתפתח, והמצאות חדשות נכנסות אלינו בסערה. לפני שנתיים נשברה לאביב רייכמן הטרמפולינה בבית. כאדם שקופץ ממקום למקום ומחפש כל הזמן אתגרים חדשים, ניסה אביב למצוא שימושים חדשים לחלקי הטרמפולינה השבורים וניסיונות אלו הובילו למוט שנקשר עם חבל בצורת משולש אל וו מתכת בגינה. משם הנדנוד והמעוף רק תפסו תאוצה והיצירתיות החלה זורמת והרחיקה שחקים. לאחר שנים של פיתוח, עכשיו לעוף, לגלוש, לדמות חתירת סאפ, גלישת גלים, סנובורד, סקי וקייט סרפינג- והכל תחת המצאה אחת, הכירו את ה-K-FEAT.

 

צילום:דידייה בודין
לעוף 'סטייל' קייט סרפינג. צילום:דידייה בודין

על פיתוח המוצר

אביב רייכמן בעל תואר ראשון בחינוך גופני ועם ניסיון של למעלה מ – 20 שנות אימון לחיילים, בני נוער לפני צבא ומאמן אישי למבוגרים וילדים, חיפש כל העת מכשיר אחד רב תכליתי אשר יעבוד על מספר מאפיינים ויגרום למתאמן לחזור ולהתאמן שוב ושוב.

החיפוש אחר אותו מכשיר בודד אשר בנגיעה קלה יהפוך באופן משמעותי את קושי וסוג האימון וישנה את ייעודו. אביב חיפש מכשיר שמתאים לכולם החל מילדים לנוער ומנוער למבוגרים. אביב קיבל רוח גבית מחלקי הטרמפולינה השבורים ומכשיר ה – K-feat החל לרקום עור וגידים.

בפיתוח המוצר הושם דגש על מכשיר מהנה לכל המשפחה תוך שימוש בחומרים העומדים בתקני בטיחות מחמירים כך שיוכל לשמש גם כמכשיר לשיקום פציעות, טיפול במוגבלויות מוטוריות וכן לאוכלוסיות מגוונות כגון ילדים ומבוגרים ללא תלות ברמתם המקצועית.

צילום בייתי
צילום בייתי

אז מה משמעות השם K-feat?

K=Kinetic

Feat = an achievement that requires great courage, skill, or strength.

K-feat הינו מכשיר כושר מגוון ביותר המאפשר חיבור של Accessories (אביזרים) שונים כגון: משקולות, מגלש kite, קפיצי כוח ועוד..

המוצר מאפשר עבודה עם הרבה fun וחוויית אימון במגוון סוגים על שרירים שונים ובתצורות שונות כגון עבודה בתלייה תוך שימוש במשקל הגוף לטובת עבודה על שרירי הליבה ושרירי היציבה.

עקרונות האימון ש- K-feat דוגל בהם ומשולבים בכל אימון הנם:

כוח, ליבה, תנועתיות, הנאה ובאלאנס.

מה היתרונות הגופניים של המוצר?

ה- K-board הוא בעצם בוסו +משקולת בלוק של בורד מעולם הקייט והסנובורד. עצם המראה של הבורד מכניס וייב ותחושה אחרת באימון. תחושה חוויתית ומרגשת. ברמה המקצועית אי היציבות על המשטח והמשקל שלו גורמים לכל תרגיל שאנו מכירים להפוך לתרגיל חדש המשלב הרבה יותר מרכיבי כושר בתוכו. אימון פונקציונאלי מסוג זה משלב עקרונות מעולם הפיזיותרפיה והשיקום, הפילאטיס, היוגה ועד לאימוני הספורט האקסטרימיים: קייט סרפינג, סנובורד, סאפ, סקי מים ואימון חתירה. עבודת כוח (אנאירובי) שבאה לידי ביטוי באימון נחשבת יעילה במיוחד בשריפה רבה של קלוריות בגלל הפעלה מספר קבוצות שרירים בו זמנית.

עם התקדמות המתאמן, ניתן לשלב באימון גם תרגילים פליאומטריים (תרגילים לשיפור הכוח הראקטיבי והכוח המתפרץ) החשובים במיוחד לספורטאים למניעת פציעות ספורט או כשיקום מפציעה לפני חזרה לאימונים.

 מה האני מאמין שלכם?

אנו מאמינים כי אימון מצוין מתחיל בראש ובראשונה עם עבודה מהלב, ואמונה במטרות וביעדים שלנו. שילוב של מכשיר מהפכני וחדשני כמו K-feat יוכל להביא אתכם למקומות רחוקים ולהגשמת מטרות אותם רציתם וייחלתם להגיע.

בכנס Core Convention שיתקיים בווינגייט ב 15.9.17, נחשוף לראשונה את מכשיר ה K-feat ושם תוכלו לחוות לראשונה את חוויית האימון הייחודית למכשיר.

אנחנו מזמינים אתכם להירשם לשיעור לדוגמא ולהחזיר את הכיף אל אימוני הכושר.

Fun is back in fitness

www.k-feat.com

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.