להיט בכושר: הכירו את ה-VIPR

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

העלייה בפופולאריות של עולם הכושר משנה גם את ההתייחסות אליה. מאימון "ברזלים" בחדר הכושר שעד לפני 20-30 שנה נתפס כמקדשם של מפתחי גוף בלבד, ההתייחסות סביב עולם חדרי הכושר השתנתה לחלוטין וקהל המטרה הרבה יותר מגוון. בשנה האחרונה נחשפנו ללא מעט חידושים בעולם הכושר, מגאדג'טים, אביזרים, שיטות אימון ורעיונות אין סופיים.

 

VIPR בפעולה

המטרה בכולם היא זהה: לשפר את חווית האימון וליצור גיוון בפעילות המבוצעת. על זה בדיוק חשב בחור בשם מישול דלקור, מומחה לכושר גופני, והאיש שעומד מאחורי המוצר. כבר ב-2010 המוצר הביא עמו משהו חדש בתעשיית הכושר העולמית ועכשיו אפילו יותר מכל. מכשיר ה- VIPR או בשמו: ה – vitality performance reconitioning – זהו מכשיר שמזכיר מאוד את הגליל שכולנו מכירים מהסטודיו, אך זהו גליל משודרג. ל-VIPR יש מספר מצבי אחיזה שבעזרתם ניתן לבצע אינספור תנועות שמסייעות לפתח מספר לא קטן של מרכיבי כושר כגון: כוח, סיבולת, גמישות ושיווי משקל. הגליל מגיע במספר גדלים או יותר נכון במשקלים שונים בין 4 ל-20 ק"ג. השיטה מציעה מספר רב של ווריאציות ואפשרויות אימון שמביאות את המתאמן למצב שבו יוכל לבצע אלפי תרגילים באמצעות מכשיר ה-VIPR.

 

 

האימון הפונקציונאלי הוא תפיסת אימון המדגישה את אימון הגוף בשילוב ותאום של רב מערכות הגוף העוסקות בתנועה. יישום של צורת אימון זו בתכניות האימון משפיע, משפר ומשכלל את מערכות השרירים והשלד, שיווי המשקל, מערכת העצבים, יציבות ויציבה, קוארדנציה וניצול אנרגטי יעיל יותר.

מסייע לפתח מספר מרכיבי כושר גופני בו זמנית

נכון להיום השיטה טרם הגיעה לפעילות בישראל, אך אנו מניחים שעם הזמן נראה יותר ויותר מאמנים וחדרי כושר שמאמצים את השיטה, את האביזר, בדומה לשאר אביזרים שכבר עשו עלייה.

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.