כנס הקיקבוקס הישראלי ה-2

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בחודש ספטמבר הקרוב הולך להיות חם ולוהט מתמיד. כנס הקיקבוקס לשנת 2012 בפעם ה-2 יוצא לדרך! הפעם במתכונת מורחבת מבשנה שעברה, עם צוות מדריכים גדול יותר ומספר גדול של אירועים ושיעורים מעשיים.  זהו בהחלט הרגע לו לו ייחלו כל שוחרי הקיקבוקס בישראל: כנס ישראלי מקיף, מקצועי ויחידי מסוגו לקיקבוקס, כנס שמטרתו לקדם את ענף הקיקבוקס תוך התמקדות בחידושים הבלתי פוסקים בתחום.

 

כנס הקיקבוקס הישראלי מספר 2 בסדרה

קיקבוקס: למה ואיך בכלל?

 

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לאורח חיים בריא ושמירה על כושר גופני, לכן הביקוש לפעילויות כושר שונות ומגוונות גדל יחד עם שיעורי הקיקבוקסינג האנרגטים שפרצו את דלתות חדרי הכושר בארץ ובעולם. בעבר, שיעורי המדרגה, העיצוב והחיטוב היו הפופולאריים ביותר מבין כל שיעורי הסטודיו ובקרב הנשים המתעמלות, אבל כיום אפשר לחזק ולעצב את הגוף גם על ידי פעילות אנרגטית שתלמד אתכם גם מגוון של בעיטות ואגרופים על הדרך. השיעור אינו עוד אומנות לחימה, בו אפשר לפצוע ולהיפצע, בפועל זהו שיעור המשלב תנועתיות מאומנות הלחימה ללא כל מגע עם היריב כשברקע מתנגנת מוזיקה קצבית אשר משתלבת עם כל צעד ותנועה שתעשו. במהלך השיעור חובטים, בועטים, קופצים ולסיום גם מבצעים תרגילי מתיחות. שיעור הקיקבוקס הוא שיעור שללא ספק מתחבר עם עולם הפיטנס וחדרי הכושר ולכן בכנס הקרוב גם ייכללו מספר שיעורים שונים ומשלימים שאינם כוללים בעיטות ואגרופים ויכללו שימוש באביזרים שונים, כדורים גדולים ועוד.

 

אז מה יהיה לנו שם?

הכנס יתמקד בהצגת מגוון השיטות המובילות את התחום, וילווה בהרצאות נושא על ידי מרצים מן השורה הראשונה. יחד עם זאת ישולבו בכנס פעילויות מבוססות שיטות שונות מעולם האירובי והפיטנס, כמו גם סדנאות עם טובי הלוחמים מעולם אומנויות הלחימה, במטרה ליצור שיתוף בין העולמות והעוסקים בפעילות.

 

מי יהיה לנו שם?

עומר רוזנברג, יניב ליברמן , נדב מאירסון, קרן עמיד, רן נקש, אורי הירש, עסלי ג'ורג', הילה ביטון, ניסים זוארץ, אריק גולדנברג, אושר דלאל, רני בומס, אורטל כחלון, טל שחם, אילה דני, דני וציון ארביב, תמיד קיס, שי עובדיה, הגר פיינר, יואל שמואלי, אוהב אינטראטור.

לתכנית הכנס לחצו כאן

 

תאריך ושעות פעילות

 

8 בספטמבר 2012, בין השעות 09:00-17:30

 

איפה?

מרכז הירידים גני התערוכה תל אביב
ההרשמה המוקדמת מסתיימת ב-15-8-2012 בשעה 12 בלילה.  לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן

 

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.