אירוע הכושר של הקיץ: 50 מדריכים על במה מרכזית אחת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

"הסטנדרט שלנו הוא עולמי" כך אומרים עומר רוזנברג ויניב ליברמן, יוזמי כנס הקיץ המיוחד של השנה, כנס שישלב לראשונה בתוכו 2 כנסים גדולים – ביום אחד! כנס הקיקבוקס וכנס החדשנות מאחדים כוחות, ולראשונה בישראל על 'הבמה המרכזית' יערך כנס עם למעלה מ- 50 מדריכים מתחום הפיטנס, קיקבוקס, ספינינג, פאנל מקצועי, 2 פרזנטורים בינלאומיים, ואם כל זה לא מספיק אז לצד כל אלה גם יועברו הרצאות על ידי טובי המומחים בתעשיית הכושר בישראל.

צילום: סופרין צילום
צילום: סופרין צילום

כנס הקיקבוקס הישראלי המתקיים זו השנה ה-7 ברציפות חובר לכנס החדשנות בפיטנס, ויחד מייצרים חוויה מטורפת של אנרגיה, מקצוענות ונטוורקינג. אחד היתרונות של הכנס הוא היותו אפשרי! מדובר בכנס חד יומי  הנערך במרכז תל אביב, עם מחיר אפשרי לכל כיס 219 ש"ח במכירה מוקדמת (289 במכירה מאוחרת).

עומר רוזנברג עוד מוסיף: "כשאנחנו מסתובבים בעולם אנחנו יכולים לראות אלפי אנשים, מדריכים ומתאמנים רק מחכים לאפשרות ללמוד, להעשיר את הידע, להשתפר באימונים והכי חשוב ליהנות! החלטנו שהדבר הזה חייב להיות אפשרי בישראל, אז בחרנו לוקיישן מרכזי, מחיר נכון ואת טובי הפרזנטורים שיש לתחום הזה להציע ובהחלט יש לו מה להציע."

צילום: סופרין צילום
צילום: סופרין צילום

אחד הדברים המיוחדים בכנס הזה הוא הנגיעה בהמון תחומים, עם המון עניין ודוכנים, דבר המאפשר חוויה אמיתית למתאמני הקצה ולמדריכים כאחד. למעשה, כל אחד יכול למצוא את מקומו שם ולבנות יום מאוזן של חווית אימון לצד הרצאות וידע.

מה זה בכלל כנס הקיקבוקס וכנס החדשנות?

כנס הקיקבוקס הישראלי הינו מיזם שהוקם בשנת 2010 על ידי עומר רוזנברג ויניב ליברמן שמטרתו העיקרית היא פיתוח תחום הפיטנס בישראל תוך מתן דגש ובמה לאחד הענפים השולטים והמתפתחים היום בתחום – עולם הקיקבוקס. הכנס פונה לקהל המדריכים והמתאמנים הרחב שקיים בעולם הכושר בישראל ומציע להם אפשרות להרחיב את הידע בתחום. אנו עדים לכך שהמתאמנים בעולם הקיקבוקס נוטים יותר ויותר להתעמק בתחום ונאמנים אליו באופן שונה ויוצא דופן בעולם הפיטנס.

צילום: סופרין צילום
צילום: סופרין צילום

בכנס החדשנות המתאחד השנה ליום אחד עם כנס הקיקבוקס נזכה להכיר את שיטות האימון החדשות שמובילות בעולם, אלו שפרצו בסערה לישראל, הרצאות וסדנאות מקצועיות למדריכים ומאמנים,  ומפגש עם שיטות אימון שפותחו בארץ ע"י מיטב המאמנים והמדריכים.

האנשים שעומדים מאחורי הכנס הם לא אחר מאשר 2 אושיות כושר מובילות: עומר רוזנברג ויניב ליברמן, מדריכים מזה 17 שנה, נחשבים היום לחלק משורת המומחים בישראל לאומנויות לחימה ומחזיקים בדרגות בכירות של דאן 4 ודאן 5 אותם קיבלו בגיל צעיר מאד יחסית לאחר שלקחו חלק בקידום ענף אומנויות הלחימה בישראל. עומר ויניב יצגו את ישראל בתחרויות בינלאומיות ותרמו רבות לקידום עולם הקיקבוקס ועולם הכושר בישראל.

ההרשמה תפתח בשבועות הקרובים. 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.