כן היא יכולה: מישל אובמה בקרב שכיבות סמיכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מישל אובמה הגברת הראשונה ששומרת כבר שנים על הגזרה, על התזונה ועל הכושר הגופני -דואגת להעביר את המסר לכלל הציבור בכל הזדמנות. במסגרת קידום תכנית הכושר של מישל אובמה היא הגיעה ללוס אנג'לס להתארח בתכנית הפופולארית "אלן" בהנחיית אלן דג'נרס. המטרה שלה הייתה לקדם את תכנית הכושר נגד ההשמנה בארה"ב בשילוב הרגלי תזונה נכונים ופעילות גופנית. תוך כדי שהיא מספרת על הפעילות הגופנית שהיא מבצעת, המנחה (אלן דג'נרס) לא נשארה חייבת ואף אתגרה את הגברת הראשונה כששאלה: "כמה שכיבות סמיכה את יכולה לעשות"?

השתיים ירדו אל הקרקע ולקול ספירות הקהל התחילו בתחרות שכיבות סמיכה. אלן דג'נרס עוד התלוצצה: "הפסקתי ונתתי לך לנצח – זה לא ייראה טוב שאישה בת 54 תנצח אישה בת 48". הגברת הראשונה ניצחה בתחרות והותירה למנחה את האפשרות להתאמן לקראת הפעם הבאה. צפו בגברת הראשונה בזמן אמת.

 

כיצד מתאמנת הגברת הראשונה?

שגרת אימוני הכושר של מישל אובמה כוללת את השילוב בין אימוני הכוח לבי האימונים האירוביים. היא מעדיפה להתאמן בשעות הבוקר המוקדמות 3 פעמים בשבוע כשעה וחצי בכל פעם. היא מבצעת פעילות אירובית ולאחריה היא מקנחת בתרגילי משקולות לחיזוק עם משקולות כבדים, ואיך לא: גם סשן של שכיבות סמיכה.

קמפיין LETS MOVE

מישל אובמה לקחה את מצב השמנת הילדים בארה"ב לידיים כבר לפני שנתיים. היא יצאה עם קמפיין לו נתנה את השם: "LETS MOVE" כשמטרתו לעורר את המצב המחמיר בארה"ב של ההשמנה עם קידום תכניות אורח חיים אקטיבי ובריא כדרך חיים לצד תזונה נכונה כבר מגיל צעיר. בעבר, ביתה הקטנה נכנסה למעגל ההשמנה, ובזכות מספר שינויים קטנים הצליחה להכניס את המשפחה לחיים מאוזנים ובריאים יותר. בעקבות השינוי המהותי שהפך לדרך חיים במשפחתה, היא גם יצאה עם הקמפיין הענקי שבהמשך הדרך נוכל לראות גם אם היה יעיל.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.