שרון אפרגן

כושר: אחד על אחד עם שרון אפרגן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אם הייתם אומרים לה לפני 10 שנים שזה מה שהיא תעשה היום היא הייתה צוחקת ולא מאמינה. אולי לא כולם יודעים, אבל היא גדלה בעיר היפיפייה אילת, מה שמאפשר לה מידי שנה בעקבות כנס נון סטופ לקפוץ ולבקר את ההורים. בגיל 21 פתחה מסעדה ביתית והייתה בטוחה שזה הכיוון בחייה, אבל כעבור 4 שנים היא סגרה את המסעדה וקיבלה החלטה אמיצה (הזויה מבחינתה) לעזוב את אילת וללכת ללמוד בוינגייט.

שרון אפרגן
שרון אפרגן: היישר מהעיר הדרומית בישראל

 

מה הניע אותך להיכנס לתחום הכושר?

"פשוט מאוד. פעילות גופנית גורמת לי להרגיש טוב ורציתי לתת מהטוב הזה לכולם. למדתי 4 שנים מהנות בוינגייט לתואר ראשון בחינוך גופני, ואז יום אחד בשנת 2011 החלטתי ללכת לקורס TRX אצל הגדולה מכולן, אורטל נצר… זאת הייתה אגב, הפעם הראשונה שנגעו ידיי ברצועה האימתנית הזאת.. מפה עברתי לעבוד כמאמנת שטח בגו אקטיב פרו…וב-4 שנים הללו עברתי חוויות שאי אפשר לתאר במילים. עברתי קורסים בינלאומיים במקומות שונים בעולם, כנסים בארץ, השתלמויות רבות, ואת הזכות ללמד ולאמן אלפי אנשים, ובכל יום אני אומרת תודה."

 

שרון אפרגן
שרון אפרגן: פעילות גופנית גורמת לי טוב – ורוצה לתת מהטוב הזה לכולם

 איפה אפשר לראות אותך בימים אלה?

בימים אלה אני מנהלת את מרכז ההכשרות הבינלאומי של גו אקטיב פרו, אני טריינרית ל-TRX, טריינרית ל-RIP TRAINER וטריינרית של (אביזר האקולייזר). בנוסף לכל זה אני גם מעבירה אימונים אישיים ואימוני קבוצות בגו אקטיב פרו.

 

מה נראה ממך בכנס ובאיזה שיעורים?

רוב הזמן תוכלו לראות אותי במתחם הפונקציונאלי המשקיף אל הים, בו ישנו פריים (מתקן ייחודי ל-TRX) עם 60 רצועות TRX. בכנס אעביר 4 שיעורי TRX מטבוליים ואנרגטיים. שיעור אחד מהם אעביר עם מלכת ה- טי.אר.אקס של ישראל אורטל נצר. בנוסף אעביר שיעור שנקרא LE-HIIT, שיעור היט עם האביזר המדליק והצבעוני, אקולייזר.

 

לפרטים נוספים על הכנס –  www.nonstopfitness.co.il

 

 

אביזר שהיית לוקחת לאי בודד

TRX ומוסיקה!

שרון אפרגן
שיעור LE-HIIT – שיעור מיוחד שתעביר בכנס עם האקולייזר

משפט ומוטו לחיים

החלום שאתה רוצה להשיג נמצא תמיד מחוץ לאזור הנוחות שלך. זה הזמן לקבל החלטה "מה אני מוכן לעשות בכדי להשיג את המטרות שלי ולהיות מאושר".

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.