יצרנית ציוד הכושר פריקור פותחת נציגות רשמית בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

האם ישראל הופכת למעצמת ספורט ואורח חיים בריא? אם שואלים את PRECOR, ענקית ציוד הכושר מארה"ב שהחליטה לפתוח נציגות רשמית ישראלית כנראה שכן.

החברה האמריקאית החליטה לפתוח סוכנות רשמית בישראל שתצטרף ל 80 נציגויות שכבר קיימות בעולם.

איש העסקים שלומי וינבאום מנכ"ל ובעלים של חברת אוניספורט הישראלית מונה להיות מנהל העסקים של החברה בישראל ורון גרוסמן מונה למנהל התפעול והכספים.

פריקור

מתן שירות בסטנדרטים אמריקאים ובלתי מתפשרים

דרק בורק, המנהל המסחרי של חברת ציוד הכושר העולמי פריקור :"Precor נהנית מצמיחה איתנה בישראל. פתיחת נציגות רשמית של החברה בישראל תאפשר לנו להמשיך ולבסס את מעמדה של חברת Precor ומוצריה בישראל תוך מתן שירות בסטנדרטים אמריקאים בלתי מתפשרים ובכך להביא למתאמנים את חוויית האימון האופטימאלית תוך יצירת איכות חיים".

PRECOR, היא חברה אמריקאית המוכרת ברחבי העולם כולו בזכות פיתוח ייצור ושירות בתחום ציוד הכוח ומכשירי אימון קרדיו וסקואלריים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. החברה האמריקאית מצליחה מדי כמה שנים להפתיע את עולם הכושר בפיתוח מכשירים מתקדמים ופורצי דרך. זאת, כחלק משקיעה חדשנות בפיתוח מכשירים וציוד לכושר כמענה לשגשוג והמודעות בשנים האחרונות בתחום סגנון החיים, הבריאות, הכושר ותרבות הפנאי המתפתחת בישראל

שלומי וינבאום אשר התמנה למנהל העסקים של חברת Precor בישראל:"פתיחת נציגות רשמית בישראל היא מהלך משמעותי של חברה מובילה בתחומה בעולם. שוק הפיטנס והכושר הישראלי ייהנו מקדמה טכנולוגית, משירות וזמינות בסטנדרטים האמריקאים הבלתי מתפשרים של Precor ".

טכנולוגיית חברת פריקור
טכנולוגיית חברת פריקור

מהחידושים האחרונים

Precor חברת הענק האמריקאית שולטת בתחום ברמה עולמית. לחברה למעלה מ 80 נציגויות ברחבי העולם. רק לאחרונה , השיקה בישראל חברת פריקור, את PRECOR P-80, מבוסס preva ® המהווה חידוש עולמי בתחום, מבוסס מסך מגע וטכנולוגית ענן, כמו באייפונים, ונחשבת פתרון חדשני המשלב כלים חדשניים אשר הופכים את האימון בחדר הכושר לחוויית אימון מאתגרת. preva היא הטכנולוגיה שהוכיח את עצמה מאז ההשקה העולמית נהנים מהמכשור החדש למעלה מ 45 מיליון מתאמנים ברחבי העולם ובישראל.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.