חדש בישראל –מדוושים עם Weehoo

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
כשיש מוצר המעודד פעילות גופנית יחד עם הילדים – אנחנו מיד קופצים על הרעיון ומחפשים עוד פרטים….המוצר החדש שהגיע זה עתה לישראל מהווה פלטפורמה ייחודית לשילוב רכיבת הורים וילדים קצרה או ארוכה הן ברמת הרוכב החובב והן ברמת הרוכב המקצועי. אנו מקווים שכניסתו של המוצר לישראל תאפשר ליותר ילדים להתחבר לתחום הרכיבה כבר מגיל צעיר וליהנות מחווית רכיבה משפחתית מהנה ובטוחה.
WEEHOO

בכמה מילים על המוצר?

Weehoo הינו נגרר אופניים ייחודי שפותח בארה"ב. מיד עם השקתו הפך לנגרר האופניים הנמכר ביותר בארה"ב ואף זכה בפרס מצויינות אשר מוענק למוצרים שקיבלו את דירוג הצרכנים הגבוה ביותר.

מה מקור השם Weehoo?

מכירים את הקריאה שילדים משמיעים כשהם יורדים ירידה מהירה? Weeeeehooooo …זו בדיוק הקריאה שהם משמיעים כשהם מתיישבים בכסא ושניכם מתחילים לרכב. המוצר נולד לאחר שמפתח המוצר סטיב רודג'רס חיפש נגרר אופניים שיאפשר רכיבה בטוחה לאורך זמן בה הילד יהיה שותף פעיל ולא סתם "נגרר".
WEEHOO

מהם התכונות הייחודיות שיש למוצר?

ל- Weehoo (פטנט רשום) תכונות ייחודיות המבדלות אותו מהנגררים האחרים:
1. בטיחות במקום הראשון – כסא בטיחות עם חגורת בטיחות בעלת שלוש רצועות אורך, ורצועת חזה שחובקת את הילד גם כאשר הוא נרדם מאחור. השרשרת וגלגל השיניים מוגנים בפלסטיק. כמו כן שני תיקי צד גדולים מספקים הגנה מפני הושטת יד לאחור אל הגלגל האחורי בזמן הרכיבה. הילד מוגן לחלוטין גם במקרה של נפילה הצידה. בכך יש חידוש משמעותי ביחס לנגררי אופניים רגילים של כסא/כידון בהם הילד אינו מאובטח כלל ועלול ליפול מהנגרר בסיבוב או בעלייה על מכשול בשביל או בכביש.
בטיחות במקום הראשון
2. דיווש בריא לילד – לפדלים של המוצר יש סקוטשים שמאפשרים לילד לקחת חלק בחוויית הדיווש מבלי שהרגליים מחליקות מהפדלים. מצד שני הילד לא חייב לדווש ויכול להפסיק לסובב ופשוט לנוח. תנוחת הדיווש עדיפה על התנוחה בנגררי אופניים מסוג כסא/כידון שכן הכסא מספק את התמיכה החיונית לגב הילד בזמן הפעלת הכוח בדיווש.
3. יציבות מירבית – מיקומו הנמוך של הכסא מוריד את מרכז הכובד מטה (בניגוד לנגררים כסא/כידון רגילים בהם הילד ממוקם גבוה יותר) ומייצב את האופניים. באופן זה ניתן לרכב בקלות אפילו במהירות גבוהה.  Weehooooo – כבר אמרנו?
4. כסא מתכוונן – הכסא ניתן לכוונון אחורה/קדימה ומאפשר התאמת המוצר לגבהים שונים של ילדים החל מגיל שנתיים וחצי ועד גיל 9.
WEEHOO
5. חיבור/פירוק מהיר – המוצר כולל מתאם לכסא של האופניים שניתן לפירוק והרכבה מהירים. זרוע החיבור ניתנת לפירוק מהנגרר דבר המאפשר שינוע ואחסון פשוטים.
6. שלדה קשיחה וחומרים איכותיים – המוצר מורכב מחומרים איכותיים והחברה מעניקה אחריות לכל החיים לרוכש המקורי.

כמה עולה ואיפה אפשר למצוא?

המוצר נמכר בשלב זה ישירות מהיבואן לצרכן ומחירו עומד על 1750 ש"ח. לרגל ההשקה יצא היבואן במבצע ל-100 יחידות במחיר של 1590 ₪ (הנחת השקה בגובה 10%). בהמשך מתכוון היבואן לאפשר השכרה של המוצר בנקודות רכיבה מרכזיות בארץ תוך שיתוף פעולה עם גורמים שונים בענף האופניים.
פרטים נוספים על המוצר ניתן לקבל בדף הפייסבוק של המוצר –לחצו כאן

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.