חדש בישראל: ה- P80 – האימון המושלם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

תשכחו את כל מה שידעתם על אימון בחדר הכושר והתכוננו לחווית כושר חדשה. קונסולת P80 מבית ענקית הכושר האמריקאית PRECOR תושק השבוע בישראל,  על ידי אוניספורט,  יבואנית ציוד הכושר הגדולה בישראל.  "קונסולת P80,  תשנה את חווית אימון הכושר, הן למתאמן והן למפעיל חדר הכושר,  מסביר טל שמשון,  מנכ"ל אוניספורט.  מדובר במהפכה טכנולוגית הזהה למהפכת האייפון בתחום הסלולר" . הקונסולה החדשה מאפשרת גישה לאינטרנט,  תכנון אימונים,  זיהוי אישי של המשתמש והתאמת תוכנית האימון,  סימולציית כושר מחוץ לבית ופיצ'רים נוספים.

 

קונסולת ה-P80

באירוע השקה מקצועי שנערך במלון קראון פלאז'ה עזריאלי, הציגה לראשונה אוניספורט בישראל את מה שנחשב בעולם כחזית הטכנולוגיה לחווית אימון כושר.  קונסולת P80 המיוצרת על ידי חברת PRECOR בארה"ב,  מביאה את חוויית האימון האולטימטיבית. פיתוח הקונסולה נמשך 3 שנים,  בעלות של מעל 20 מיליון דולר,  והתבסס על תהליך מחקר מקיף בו השתתפו עשרות מתאמנים ומתאמנות. לצורך פיתוח קונסולת P80 גייסה החברה האמריקאית את טובי המוחות מחברות ההיי-טק המובילות בארה"ב.

 

טל שמשון מסביר על הקונסולה: "מדובר במהפכה של ממש!  זוהי הפעם הראשונה שמכשיר כושר הוא מכשיר "פתוח" המאפשר שדרוגים לטובת המשתמשים כך שלמעשה המכשיר יישאר מעודכן ויענה על צרכיי הלקוח גם בעתיד.  בדומה לאייפון הוא מתהדר במסך מגע חדיש,  גלישה באינטרנט,  הורדת אפליקציות מתקדמות וניתן לשדרוג אין סופי.

 

הקונסולה תאפשר למשתמש ולמדריך הכושר להגדירו בהתאם למטרות האימון ונתוני המשתמש.  ה P80  מבצעת דיאגנוזה של הנתונים ומציעה מספר תוכניות אימון אישיות. באימונים הבאים ייאגר המידע והניתוח יתבצע מחדש גם על בסיס אימונים קודמים. לצד הצד המקצועי,  ייהנו המשתמשים גם ממערכת "בידור חווייתי מתקדמת". המערכת שתזהה את המשתמש, באמצעות פרסונליזציה, תאפשר לו צפייה בתכנים שהוא אוהב, חיבור הסמארטפון והאייפד ושימוש נוח בתכנים שבהם,  בחירת סרטים והמשך צפייה באיכות HD באימון הבא.

 

קונסולת ה P80 מאפשרת אימון וירטואל ריאליטי המאפשר תחושה של אימון בחוץ.  בסוף האימון יוכל המתאמן לקבל את כל הנתונים למכשיר הסמארטפון שלו בנוסף לשמירתם במערכת.  מחברת PERCOR נמסר כי פיתוח הקונסולה מביאה חווית אימון חדשה אשר מדרבנת את המתאמנים.  מחקרים שנעשו בארה"ב הוכיחו כי מתאמנים הגבירו את הביקורים בחדר הכושר בכ- 40% מרגע שהושם דגש על חווית האימון.

 

כאמור,  קונסולת ה P80 הוצגה לראשונה לשוק הישראלי בחודש ינואר ותאפשר באופן מיידי חוויות לקוח הכוללת חלק מהאיפיונים האמורים. במהלך 2012 יכנסו לפעולה בהדרגתיות עוד ועוד איפיונים שימשיכו להעצים את חווית המשתמש ועל-ידי כך את מספר האימונים והאפקטיביות שלהם.

 
צפו בהדגמה

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.