זומבה כחול לבן: נטלי וולטר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

היא הישראלית הראשונה שמופיעה על ה-DVD של זומבה העולמית, משמשת כדוברת זומבה באתר כושר אמריקאי ועשתה כל זאת ב-8 חודשים בלבד. נטלי וולטר הוזמנה במיוחד ע"י זומבה ישראל להופיע ביום ההולדת שנה שחגגה הזומבה בישראל יחד עם נתן בלייק. במסגרת ביקורה בארץ התארחה בשבוע שעבר בקאנטרי אזורי חן והתפנתה להשיב לנו על מספר שאלות רגע לפני החזרה לאמריקה.

מתי גילית את הזומבה לראשונה?

הפעם הראשונה שגיליתי את הזומבה היה דרך אמא שלי שהיתה בשיעור וחשבה שזה "הדבר" בשבילי מכיוון שאני עוסקת בריקוד כבר מגיל קטן.

מה מעשייך בימים אלה והיכן את מלמדת?

בארה"ב אני מלמדת כ- 6 שיעורים בשבוע, עסוקה בלעביר שיעורי מאסטר בכל מיני מקומות אליהם אני מוזמנת, משמשת כדוברת של הזומבה באתר אמריקאי שנקרא fitness republic.

אוהבת את העבודה והחיים בארה"ב?

אכן כן מהרגע שהתחלתי היתה לי הצלחה מדהימה. נבחרתי להיות על הוידאו ועל הפרסומת של זומבה "ZUMBA MIX DVD" ZIN 31 " ורקדתי כמה פעמים עם בטו על הבמה. גם בארה"ב רצו חלק ממני ועשו עלי כתבה ב-KCBS. הצלחתי כל זאת בקצב של 8 חודשים בלבד בתחום!

איפה את צופה שהזומבה יהיה בעוד 3 שנים מהיום?

אני מאמינה שגם בעוד שלוש שנים הזומבה רק תמשיך ותעלה מפני שבטו(מייסד הזומבה) מביא לנו כל הזמן ריקודי פולקלור מכל העולם ומחדש עם שירים וריקודים כך שאני מאמינה בזומבה בכל ליבי.

 

 

מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.