מה זה בכלל אימון ה- P90X ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הטרנדים בתעשיית הכושר אף פעם לא מפסיקים. הם נהפכים גם יותר אישיים. שיטת האימון הפופולארית הנקראת P90X מציעה תוכנית אימון אינטנסיבית ברמה גבוהה המציעה לכם מהפך גופני ב-90 יום.

מהפך גופני ב-90 יום
שיטת האימון המבטיחה שינוי בכושר הגופני ובהרכב הגוף תוך 90 יום פותחה ע"י מאמן הכושר טוני הורטון מארה"ב שלקח והתאים תוכנית אימון אינטנסיבית לכל הרמות שבתוכה הוא גם משלב גישה חיובית, הומור והרבה משמעת עצמית. ניתן לרכוש אותה דרך אתר האינטרנט שלו שבו הוא מציע מספר מוצרי כושר והרזיה נוספים.
P90X מתחילה באימוני כושר קלים ומעלה את האינטנסיביות של האימון בהדרגתיות כדי למנוע מהגוף להיתקע ולא להגיב לתכנית. שיטת האימון מציעה 12 תוכניות שונות המתאימות לכלל סוגי האוכלוסייה. השיטה מבטיחה שינויים מהותיים בכושר הגופני, בהרכב הגוף ובהרגשה הכללית כבר אחרי 90 יום.

ומה עם P90X בישראל?

מלבד האפשרות לרכוש את תכנית ה-P90X מעבר לים, אפשר לעשות אותה גם כאן בישראל! בחדר הכושר קונספט ברעננה, חדר כושר המיועד לאימונים אישיים בקבוצות קטנות עד 5 מתאמנים באימון משלבים בכל אימון אלמנטים רבים מאימון ה-P90X. גם שם דואגים לתכנית ייחודית המותאמת ל-12 שבועות הכוללת התאמת תפריט תזונה אישי ואימונים אינטנסיביים וממוקדים בקבוצה קטנה עד 5 מתאמנים! כל אימון מורכב מ- 60 דקות עבודה בו משלבים עבודה על מספר גדול של קבוצות שרירים, עבודה על כל מרכיבי הכושר הגופני בהתאם למטרה של כל מתאמן. המחיר: בין 90-120 ש"ח לשיעור.

 

צפו כיצד זה מתבצע

 
לפרטים נוספים לחצו כאן

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.