השראה לאימון: קבלו 7 דרכים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אז מה לא ניסיתי כדי לגרום לעצמי להיכנס לכושר? מצאתי פרטנר לאימון, קראתי מגזינים רבים העוסקים בכושר, ניהלתי יומן עם כל האימונים ועקבתי אחר קצב ההתקדמות, אבל עדיין היה חסר משהו. בחלוף הימים מצאתי כמה דרכים ושיטות שעזרו לי לשאוב אנרגיה והשראה, ולבצע את הפעילות הגופנית כדרך חיים. אלו הן 7 הדרכים שיגרמו לכם להגיד כן לאימון הכושר היום.

השראה באימונים: חייבים שתהיה

1.שפרו את היציבה

הסתכלו על היציבה של מורים ליוגה ופילאטיס, לא מעורר השראה?  מי מאיתנו לא היה רוצה יציבה אצילה שתוסיף לנו כמה סנטימטרים לגובה שלנו? אימון גופני המפעיל את כל קבוצות השרירים בצורה שווה ונכונה יכול לתרום ליציבה שלנו ובכך לשפר את המראה ולמנוע פציעות לא רצויות.

2.בקצב המוזיקה

כל מי שעוסק בפעילות גופנית, החל מריצה בפארק ועד לשיעורי האירובי יודע כמה מוזיקה יכולה לשנות את האימון ולהפיח בו רוח חדשה. במחקרים הוכח לא פעם כי המוזיקה יכולה להפוך את רגעי המשבר של האימון לכיף אדיר. דאגו לשריין לעצמכם את המוזיקה המועדפת שלכם וצאו לאימון.

3.הסתכלו על תמונות ישנות בהן הייתם בשיא

תמונות ישנות (אולי מלפני הצבא) בהן הייתם במיטבכם יגרמו לכם לרצות לחזור למצב הקודם מהר ככל האפשר. העיפו מבט, שאבו מוטיבצייה והציבו מטרה אחת: לחזור לגזרה מאותה תמונה.

4.הגוף של הכוכבים

מי מאיתנו לא רוצה גוף כמו של בראד פיט, מדונה, אנג'לינה ג'ולי, האלי ברי או שאר הכוכבים? תאמינו או לא, הכוכבים הללו דאגו לשמור על גזרתם באמצעות אימוני כושר, יוגה, פילאטיס ותזונה קפדנית ולכן גם אתם יכולים. אימוני כושר ותזונה הם המפתח לגוף חטוב, מוצק ושרירי. הרגישו תמיד כמו כוכבים ודאגו לקיים את הפעילות הגופנית כדרך חיים ולא עוד כמטרה חולפת וגם אתם על הגל.

הרגישו כמו כוכבים

5.חשבו על הרגע של סוף האימון

נסו לדמיין לעצמכם את ההרגשה של סוף האימון, כיף לא? אל תפסיקו לחשוב כמה מצב הרוח שלכם הולך להשתפר, האנרגיות עולות ואיך השבוע שלכם יראה אחרת.

6. סיפורי הצלחה

נסו להכיר אנשים שכבר עברו שינויים והם עצמם סיפור הצלחה מהלך. אנשים שירדו 30-40 ק"ג או כאלה שהחליפו את הגוף הרפוס בגוף ארוך, יציב וחטוב הם מקור ההשראה שלכם ולכן כדאי שתשמרו אותם בסביבתכם.

7. דוגמניות מסלול

אוקיי, עכשיו תגידו : "הם אחרי פוטושופ….נו בטח". את מי זה מעניין. כל עוד אותה דוגמנית נראית כמו שהיא נראית, זה לא משנה אם זה פוטושופ או מנתח פלסטי. להסתכל על דוגמניות מסלול במגזין תמיד מכניס לי יותר מוטיבצייה והופך את האימון שלי לקשה יותר.

מאת: מלי אלנקרי

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.