היום: יום הספורט הבינלאומי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

 

משרד התרבות והספורט מציין היום את יום הספורט הבינ"ל, שיתקיים ב- 116 רשויות מקומיות.
קצת אחרי השעה 18-00 בערב יוזנקו צועדים ברחבי המדינה במקביל לצועדים  רבים אחרים ברחבי הגלובוס.
ישראל עושה ספורט. צילום: משרד התרבות והספורט
משרד התרבות והספורט, יציין, זאת השנה השנייה ברציפות, את יום הספורט העממי הבינלאומי בצעדה בת 30 – 60 דקות עם עשרות אלפי צועדים ביותר מ – 116 רשויות מקומיות ברחבי הארץ, ביניהן, ירושלים, מודיעין, נהריה, נתניה, ראשון לציון, באר שבע, רעננה, אשדוד ורמת גן.
בכל רשות תהיה נקודת הזנקה ומסלול מוגדר לצעדה בת 3 – 5 ק"מ. מנכ"לית משרד הספורט, הגב' אורלי פרומן, תזניק את הצועדים בשידור חי ברשת ב' בשעה 18:10 בערב.
הצעדה המשותפת מיועדת לכל האזרחים בכל הגילאים במטרה לעודד פעילות גופנית כחלק מאורח חיים פעיל ולעידוד תרבות הספורט בישראל . במקביל, הרשויות המקומיות המשתתפות באירוע הצעידה יפרסמו במדיה המקומית את החשיבות באימוץ אורח חיים פעיל ויציעו לתושבים המקומיים פעילות עממית הכוללת, בין השאר, שחייה, ריצה, רכיבה על אופניים והליכה. לרגל יום הספורט הבינלאומי, מתכננות רשויות רבות המשתתפות בצעדה, לקיים במהלך יום הספורט הבינלאומי הפנינג ססגוני להנאת התושבים.
שרת התרבות והספורט לימור לבנת הוסיפה: "אני מזמינה את אזרחי ישראל להצטרף לשאר העולם ולקחת חלק ביום הספורט הבינלאומי. בשנה האחרונה אני מובילה מספר פרויקטים שמטרתם להגביר את המודעות לספורט. אני מאמינה שקידום תרבות הספורט בישראל יוביל לשיפור איכות החיים של כולנו כי ספורט זה לא רק בריא זה גם כיף".
לפרטים נוספים על נקודות ההזנקה והרשויות בהם מתקיים לחצו כאן

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.