האימון הכי סקסי: מאחורי הקלעים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מופע ריקודים ייחודי והראשון מסוגו בארץ: "סטודיו לריקוד על עמוד – מאחורי הקלעים". תוכלו לקבל הצצה נדירה מאחורי הדלתות של הסטודיו לריקוד על עמוד. האקדמיה לריקוד ופיטנס על עמוד בישראל, בהובלתה של אלופת אירופה בריקוד על עמוד אליסה פלסקובה, מעלה מופע ריקודים ייחודי והראשון מסוגו בארץ: "סטודיו לריקוד על עמוד – "מאחורי הקלעים". הקונספט של האירוע – להראות לקהל הרחב מהו ריקוד על עמוד, באמצעות צפייה על המתרחש בסטודיו לריקוד על עמוד. מופע תיאטרלי עשיר ייערך במשך שעתיים ויתרחש על 3 במות ריקוד במקביל.

 

ריקוד על עמוד. הצצה אל מאחורי הקלעים. צילום: MAX DIGITAL

המופע מורכב מכ- 26 קטעים, המשלבים ריקוד ואקרובאטיקה מדהימה על עמוד אנכי. במופע משתתפים כ- 20 רקדנים בגילאים מ-18 עד 45. לצד רקדנים מקצועיים יופיעו גם תלמידי האקדמיה. במופע ישולבו קטעי סולו של אליסה פלסקובה. המופע הוא בכוריאוגרפיה של אליסה פלסקובה ואלכסיי סמסונוב. פלסקובה מסבירה: "ריקוד על עמוד…לחלקכם זה נשמע די מסקרן, אך מעטים באמת יודעים מה קורה מאחורי הדלתות של הסטודיו לריקוד על עמוד. נגלה לכם איך התחיל הסיפור של ריקוד על עמוד, מי בא לסטודיו, תהיו עדים לפריצות דרך והדרמות שהתרחשו בפנים, דרך הריקוד נגלה לכם את ההיסטוריה של המקום ושל חלק מהמתאמנות.

מתי?

"המופע יתקיים ביום רביעי ה-19.09, בשעה 20:00 באולם, ZOA בבית ציוני אמריקה.

מחיר הכרטיס: 85 ₪

האקדמיה לריקוד ופיטנס על עמוד הוקמה בשנת 2009 על ידי אלופת אירופה בריקוד על עמוד אליסה פלסקובה, ספורטאית וכוריאוגראפית מקצועית. כתומכת נאמנה ונלהבת של אומנות ה- Pole Dance, אליסה פועלת במרץ וכמיטב יכולתה בישראל ומחוץ לה לקידום של ריקוד ואקרובאטיקה על עמוד כמקצוע ספורט וסגנון חיים.לאחרונה חזרה אליסה מאליפות העולם בריקוד על עמוד POLE WORLD SPORT CHAMPIONSHIP שהתקיימה בלונדון בסוף יולי. אליסה פלסקובה העפילה לגמר ובו לקחה מקום 7 המכובד – בין 10 ספורטאיות הטובות בעולם בתחום.

אליסה פלסקובה בזמן אמת: מקדמת את התחום בישראל

מהרו לרכוש כרטיסים. מספר המקומות מוגבל. פרטים להזמנת כרטיסים: 054-7653720, 03-7263954

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.