באדיבות: רשת גו אקטיב

גו אקטיב משיקה: מועדון הדגל של תל אביב TLV

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בסוף השבוע האחרון השיקה גו אקטיב את סניף הדגל המחודש "גו אקטיב TLV" בהשקעה של 3 מיליון ₪. מדובר ב-2200 מ"ר המכילים את אביזרי הכושר והמתקנים המתקדמים ביותר בארץ מבחינה טכנולוגית, עיצובית ופונקציונאלית, אימונים עם מדריכים וירטואליים לאורך כל שעות היום ותפיסת אימון חדשה בשם Trinity שתושק תחילה במועדון ואח"כ ב- 29 סניפי הרשת.

באדיבות: רשת גו אקטיב
באדיבות: רשת גו אקטיב

מועדון הדגל התל אביבי?

 

גו אקטיב TLV, שהושק ב- 2005, משתרע על פני 2,200 מ"ר במרכז וייצמן (בסמוך לאיכילוב). המועדון עוצב מחדש ברוח האורבאניות התל אביבית והוכנסו אליו אביזרי הכושר וציוד הכושר המתקדמים ביותר בישראל, לרבות ציוד וידאו-אודיו המתקדמים מסוגם שבאמצעותם יועברו אימוני סטודיו וספינינג וירטואליים לאורך שעות היום. עוד שודרגו חדרי האימון האישיים, חדרי האימון הקבוצתיים, חדרי הספינינג והמקלחות.

 

מעבר לכך, במועדון גו אקטיב TLV יושק לראשונה תפיסת אימון ייחודית בשם "טריניטי" שפותחה על ידי מדריכי הרשת ועתידה להיות חוד החנית במגמה הרווחת כיום של אימונים בקבוצות קטנות.

 

לדברי גיא בלנקשטיין , מנכ"ל רשת  Go Active: "מדובר במועדון הדגל של הרשת בישראל וככזה ביצענו בו השקעה חסרת תקדים בכל הקשור להיקף ולאיכות הציוד שהוטמע במקום ובהתאמתו המלאה לצורכיהם של המתאמנים בעידן החדש הן ברמת השיעורים והן ברמת המתקנים והן ברמת חווית האימון".

באדיבות: רשת גו אקטיב
באדיבות: רשת גו אקטיב

 

Trinity- תפיסת אימון פורצת דרך

מדריכי הכושר המובילים של הרשת פיתחו תפיסת אימון חדשה בשם  "Trinity" שתעמוד במרכזם של האימונים האישיים בקבוצות של עד 16 איש, שיתקיימו במועדון בתל אביב תחילה ובהמשך בכל סניפי הרשת.

לדברי צחי נחום, מנהל מקצועי ברשת גו אקטיב, "בשונה מאימוני הכושר המסורתיים, תפיסת  הטריניטי דוגלת בעבודה על מספר מרכיבי כושר כמו כח, סיבולת, אירובי, טווח תנועה, גמישות, זריזות, זמן תגובה". לדבריו, "מתאמן שמיישם את תפיסת הטריניטי לאורך זמן בהכרח ישפר בצורה מיטבית את התנועתיות שלו ואת תגובת הגוף לעומסים במינימום פציעות".

בבסיס התפיסה שלושה סוגים של אימוני Full Body Workout באורך של 50-60 דקות שמבצעים אותם במסגרת קבוצתית ושהוכחו כי במשולב הם יודעים להביא את המתאמן לתוצאות האפקטיביות ביותר ביחס למשך האימון הן מבחינת חיזוק, הן מבחינת עיצוב וחיטוב והן מבחינת התחדשות השריר.

אימון כוח על פי תפיסת Trinity מתבסס על אביזרי הכושר הפונקציונאליים החדשים של חברת "Escape" האמריקאית שיובאו לישראל באופן בלעדי על ידי גו אקטיב פרו וכוללים חבלים, טבעות, TRX, JUMPING BOX, צמיגים, הנפת כדורי כח ושקים בולגריים. מדובר באימון כח מחזורי בדופק משתנה שמיועד למתאמנים שרוצים להתחזק, לבנות מסת שריר ולגוון את אימוני הכח שלהם תוך שימוש באביזרי אימון ייחודיים.

באדיבות: רשת גו אקטיב
באדיבות: רשת גו אקטיב

אימוני סיבולת (Endurance)

האימונים מתבססים על אימוני GRIT ואימוני "RPM" ממשפחת אימוני ה-HIIT (אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה). אימונים אלה מבוססים על תרגילי כח מתפרץ (PLYO) ותרגילים של כוח משולב בסיבולת, שנמשכים עד חצי שעה ומביאים את המתאמן לבחון כל פעם מחדש את הגבולות שלו.

להתחדש עם Regeneration

האימון השלישי בתוכנית נקרא אימון "התחדשות" (Regeneration) שכולל תרגילי התחדשות, גמישות ומתיחות לכל קבוצות השרירים בגוף תוך שימוש באביזרי אימון ייעודיים כמו רצועות TRX , גליל Trigger Point וגומיות מתיחה. אימון זה מתאים בעיקר למתאמנים שעוברים אימונים אינטנסיביים (כוח ואירובי) והם מעוניינים ביום המנוחה שלהם לאושש את השרירים, לפתוח את טווחי התנועה להגמיש את הגוף ולשפר את התנועתיות.

 

חוד החנית של מכשירי הכושר

מכשירי הכושר בסניף גו אקטיב TLV הם בבחינת המילה האחרונה בעולם הכושר בעולם ובישראל כשחברת אגנטק יבואנית Technogym בישראל, קיבלה אישור מיוחד ובלעדי להתקין לראשונה בישראל את דגמי הפרימיום שלה ולהציגם לראווה בגו אקטיב.

 

"הליכון" משולב עם אימון פונקציונאלי

בגו אקטיב TLV יוצג לראשונה מכשיר ייחודי בשם "SKILLMILL" מבית טכנוג'ים. המכשיר שמזכיר הליכון, הינו ללא מנוע והמסילה זזה באמצעות רגלי המתאמן בלבד, מה שמאפשר אימון אתלטי מקצועי המשלב לראשונה בין  אימון ריצה, אימון כוח, סיבולת וזריזות.

האימון ב-SKILLMILL מגביר את קצב חילוף החומרים הודות לאפשרות אימון בהתנגדות בלתי מוגבלת ומשפר משמעותית את יעילות פעולת השריר לעומת מכשירים אחרים המכשיר מגדיר למעשה קטגוריה חדשה בשם "Athletic Performance Training"- תחום אימון המשפר את יכולות הגוף לשאת תנועות מורכבות וקשות, לרכוש קואורדינציה טובה יותר – החל מבסיס התקדמות הדרגתית ועד לתנועות מתקדמות ומסובכות.

באדיבות: רשת גו אקטיב
באדיבות: רשת גו אקטיב

 

שיעורי סטודיו וירטואליים ללא מדריך

מתוך מטרה להנגיש את שעורי הסטודיו והספינינג בקומפלקס למגוון רחב של קהלים לאורך כל שעות היום ולא רק בשעות השיא, הטמיעה גואקטיב, בשיתוף עם ספקית תכני הכושר המובילה בעולם Les Mills, שהיא נציגתה הרשמית בישראל, מערכת הקרנה והגברה מהמתקדמות בענף. בדרך זאת יכולים המתאמנים להיכנס בכל שעה לאחד מחדרי הסטודיו במקום ולעבור שיעור אינטראקטיבי עם מדריכים מקצועיים בחווית קולנוע ובגודל טבעי של מיטב המאמנים בעולם.

 

צמידים חכמים וחדשניים

כל מתאמן יקבל צמיד אלקטרוני צמיד אלקטרוני עם שבב אלחוטי שיאפשר כניסה מבוקרת לכל שעורי הסטודיו שנרשמו אליהם מהבית ללא צורך בהגעה מוקדמת. באמצעות הצמיד אף ניתן יהיה להיכנס למועדון, לפתוח אוטומטית את הלוקרים שבמקלחות ולשלם במזנון הבריאות.

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.