בר רפאלי מזיעה על סט הצילומים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ברביעי האחרון התקיימו צילומי ההמשך לקמפיין רשת  VIM,  מתחם הפנאי והבריאות בו מככבת דוגמנית העל בר רפאלי כפרזנטורית. אנו בכושר ישראל דאגנו להביא אליכם את צילומי הווידאו היישר מהסט.
בר שנחתה בארץ ל- 24 שעות בלבד נחתה ליום צילומים עמוס במיוחד, רפאלי פגשה על סט הצילומים את אורטל פורבט, מנהלת השיווק של הרשת שדרשה בשלומה מאחר ונראתה קצת לחוצה, בר מנגד דאגה לעדכן כי היום מאוד לחוץ והיא חייבת לעמוד בזמנים מאחר והטיסה הבאה שלה היא לפנות בוקר של חמישי ויש לה לא מעט התחייבויות  ארוחת ערב משפחתית ואף להתראות עם החברים. בר הוסיפה כי הסיבה לכך שהביקור "חפוז" הוא שינויים קיצוניים בלו"ז שלה ושל בן זוגה וכי היא מוכרחה להתלוות איליו לפחות לאחד מאירועי השטיח האדום….רפאלי אף נטלה את כדור ה- Fit Ball שהיה על הסט והדגימה לחברי ההפקה כיצד ניתן לחזק גם את שרירי הירכיים. שימו לב לזה.

בר שביקורה הקודם במתחם היה ממש בימיו הראשונים כשעוד היה "שלד" התרשמה מאוד מהמקום האקסקלוסיבי, ממתקני הספא השונים וממגוון הטיפולים והמכשור החדשני והבטיחה כי בביקור הבא שלא יסתכם ב- 24 שעות היא תקפוץ ליהנות מכל השפע הזה. אנחנו נדאג בביקור הבא להיות שם כשזה קורה.


מאת: שי אלנקרי

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.