בפעם ה-5 ברציפות: כנס הקיקבוקס הישראלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

זהו בהחלט הרגע לו לו ייחלו כל שוחרי הקיקבוקס והפיטנס בישראל: כנס הקיקבוקס לשנת 2015 יוצא לדרך בפעם ה-5! כמו בכל שנה, גם השנה יקחו חלק בכנס צוות מדריכים גדול עם מגוון שיעורים מיוחד.  כנס מקיף ומקצועי שמטרתו לקדם את ענף הקיקבוקס תוך התמקדות בחידושים הבלתי פוסקים בתחום ומסביבו. אז מי הם האנשים העומדים מאחורי הכנס? מה יהיה לנו השנה? הכל בכתבה הבאה.

האנרגיות מהכנס ה-2014. צילום: אפי נווה
האנרגיות מהכנס ה-2014. צילום: אפי נווה

למי שלא מכיר: מה זה בכלל כנס הקיקבוקס הישראלי?

כנס הקיקבוקס הישראלי הינו מיזם שהוקם בשנת 2010 על ידי עומר רוזנברג ויניב ליברמן שמטרתו העיקרית היא פיתוח תחום הפיטנס בישראל תוך מתן דגש ובמה לאחד הענפים השולטים והמתפתחים היום בתחום – עולם הקיקבוקס.

לדבריו של עומר רוזנברג: "הכנס פונה לקהל המדריכים והמתאמנים הרחב שקיים בעולם הכושר בישראל ומציע להם אפשרות להרחיב את הידע בתחום. אנו עדים לכך שהמתאמנים בעולם הקיקבוקס נוטים יותר ויותר להתעמק בתחום ונאמנים אליו באופן שונה ויוצא דופן בעולם הפיטנס."
צילום: אפי נווה
צילום: אפי נווה

אז מה יהיה לנו שם?

כמו בכל שנה השיעורים שיהיו בכנס מאתגרים במיוחד, החל מהקיקבוקס "הפשוט" והטוב דרך שילובים מעניינים של אימון פונקציונאלי, מדריכים מעולמות "תומכי קיקבוקס", וחשיפות ראשונות בעולם הכנסים הישראלי של שיטת ה- INSANITY המפורסמת מארצות הברית, אימון קאנגו ג'אמפס, וכן אימון ה FITSAKE המרענן והחדשני ביותר!

 

מי עומד מאחורי הפקת הכנס?

האנשים עומדים מאחורי הכנס: עומר רוזנברג ויניב ליברמן, מדריכים מזה 15 שנה, נחשבים היום לחלק משורת המומחים בישראל לאומנויות לחימה ומחזיקים בדרגות בכירות של דאן 4 ודאן 5 אותם קיבלו בגיל צעיר מאד יחסית לאחר שלקחו חלק בקידום ענף אומנויות הלחימה בישראל. עומר ויניב יצגו את ישראל בתחרויות בינלאומיות ותרמו רבות לקידום עולם הקיקבוקס בתוך עולם הפיטנס.
השניים הם ממייסדי הפדרציה הישראלית לקיקבוקס ( יחד עם קרן עמיד ונדב מאירסון ), ועוסקים בהכשרת דורות רבים של מדריכים בענף. יניב מנהל מועדון אומנויות לחימה "מיגי'ן קאי" בראשון לציון.
עומר בעלים של סטודיו NEXT FITNESS לאימון פונקציונאלי בתל אביב.
מייסדי הכנס: יניב ליברמן ועומר רוזנברג. צילום: ניר קידר
מייסדי הכנס: יניב ליברמן ועומר רוזנברג. צילום: ניר קידר

לפרטים נוספים והרשמה לכנס

 

איך נולד הרעיון?

כנס הקיקבוקס הישראלי התחיל מחלום. בשנת 2010 היו נפוצים בישראל כנסי הפיטנס השונים אשר מציגים את העולם היפה והמגוון הזה. לאחר שנים של עבודה משותפת החלטנו כי עולם הקיקבוקס ראוי לכנס עצמאי, וכך עשינו.

קל זה לא היה, הסקפטיות חגגה. חוץ מאתנו אף אחד לא האמין בזה. ואחרי עבודה קשה ומאומצת של כמעט שנה הגיע הרגע. עומר ויניב זוכרים את זה כאילו זה היה היום. 600 מתאמנים מכל רחבי הארץ הגיעו לכנס, האולמות היו הומי אדם, המדריכים היו מדהימים והכנס הראשון היה הצלחה מסחררת שאפילו הם לא ציפו לה.
מאז ועד היום כנס הקיקבוקס הישראלי הפך מותג, יש לומר, בינלאומי. אנחנו מקבלים פניות ממדריכים בכל העולם להגיע וללמד בכנס שלנו, כל שנה קהל אדיר של מתאמנים מגיע מכל הארץ ליום המיוחד הזה, וצוות המדריכים שלוקח בכנס חלק הוא בהחלט מהווה את השורה הראשונה של המדריכים בישראל.

מה מחכה לנו בכנס השנה?

לקראת השנה החמישית לכנס אפשר להגיד בוודאות שרמת הקיקבוקס בארץ מתפתחת מכל זווית שהיא. החל מרמת השיעורים דרך האתגרים הפיזיים והאדרנלין הגבוהה במיוחד. כך גם השנה אנו מצפים לפרץ היציריתיות של המדריכים, לשיעורים שמחים במיוחד וכמובן לתחרות תגלית השנה המפורסמת אשר הפכה לחלק בלתי נפרד מן הכנס ונותנת במה למדריכים צעירים, מוכשרים ומקצועיים לפרוץ להוביל את הענף קדימה.

 

אז מה מצפה לנו בשנים הקרובות?

בשנים הקרובות אנו צופים המשך התחזקות של עולם ה – body weight workout – הדגש ימשיך להיות פחות על מכשירים אלא יותר בשימוש הגוף כמכשיר. הקיקבוקס הוא דוגמא מושלמת ליכולת שלנו לעבודה על כל מרכיבי הכושר הגופני. החל מעבודת כוח פונקציונאלי, דרך עבודה על מהירות, קואורדינציה, זריזות וכמובן עבודה אירובית משמעותית.

מוטו אישי לאורח חיים אקטיבי

"אין דרך קלה יש רק דרך נכונה"

לפרטים נוספים והרשמה לכנס

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.