אנדי ויוני עלו לגמר ה – Israel Open

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram


הצמד הישראלי "אנדיוני" גברו היום על הצמד קוסטנטין קרבצ'וק הרוסי ורובן במלמנס מבלגיה בתחרות ה –Israel Open  במרכז לטניס בישראל ועלו לגמר בפעם השלישית ברציפות בתחרות.
אנדיוני: יש גמר. צילום: דניאל מוסקוביץ

אנדי רם ויוני ארליך שזכו בטורניר ב-2008 ונוצחו בגמר בשנה שעברה התקשו מעט מול יריביהם הצעירים במערכה הראשונה, ולמרות שהגישו ראשונים קרבצ'וק ובמלמנס רדפו אחריהם לאורך כל המערכה ולא נתנו להם לשבור.

בשובר שוויון, הצליחו הישראלים לברוח ל-3:5 ו-4:6,  ולנצח בסוף 8:6 לאחר מערכה ראשונה קשה וארוכה. במערכה השניה במלמנס וקרבצ'וק כבר עלו גמורים מנטלית. אנדיוני שברו בפתיחה ל-0:1 והמשיכו ברצף ל-0:4, לבסוף נגמר המשחקון בתוצאה  1:6 לטובת הישראלים.

הצמד היריב: נתנו פייט במערכה הראשונה. צילום: דניאל מסוקוביץ

הצמד קוסטנטין קרבצ'וק הרוסי ורובן במלמנס מבלגיה בתחרות ה – Israel Open  במרכז לטניס בישראל – רמת השרון

"הם נתנו פייט קשה", אמר יוני ארליך בסיום, והוסיף: "אבל יש לנו  את הנסיון והצלחנו לקחת את המערכה הראשונה".

אנדי רם אמר בסוף המשחק: "עליתי היום קצת יותר רענן  והרגשתי יותר טוב מאתמול", אחרי שבמשחק הקודם עלה אנדי קצת חולה למשחק, עוד הוסיף: "אבל אנחנו נניף את הגביע מחר. ובני סוף סוף יראה אותי מניף גביע".

נציגות ברזילאית בגמר. צילום: דניאלה מוסקוביץ

בטורניר היחידים אין נציגות ישראלית לאחר שדודי והראל הפסידן אתמול, ניצח המדורג 4 בטורניר טייגו אלבס הברזילאי, את מרסל ילחאן הטורקי 7:5 6:4 שניצח את דודי בשלב הקודם. אלבס יפגוש בגמר את קונר נילנד האירי המדורג 222 ושעבר את דניס גרימלר הגרמני לאחר משחק מרשים בתוצאה 7:5 6:1.

דודי סלע מחוץ לתחרות ה –Israel Open :

דודי סלע הפסיד  להילחאן (טורקיה) ברבע הגמר. הטורקי מדורג 117 בעולם הפתיע את המדורג 58, וניצח 6:3  6:2 בתום התמודדות של שעה בלבד.  דודי נראה לא מרוכז ומעט עייף למרות הקהל ששוב חזר ועודד אותו לכול אורך המשחק.

המנצח, מרסל ילהאן, אמר בסוף המשחק: "נראה לי שדודי היה קצת עייף אחרי ששיחק בטורניר ברודוס וניצח שם, אפשר היה לראות שהוא לא בכושר הרגיל שלו. אני אוהב את המגרש פה ואת העיר ובגלל זה אני בא כל שנה לשחק ומקווה לנצח".

הילחאן בסוף המשחק : "אני אוהב את המגרש פה ואת העיר ובגלל זה אני בא כל שנה לשחק ומקווה לנצח".

הראל לוי מחוץ לתחרות גם כן. לאחר מערכה ראשונה טובה ויציבה הפסיד הראל לאירי והמשיך את היום המאכזב והותיר את ישראל ללא נציגות בחצי הגמר עם 2:6, 6:4 ו-6:2 מול נורמן לינאנד.

הראל נראה טוב אבל אחרי מערכה אחת התעורר האירי והפגין יכולת גבוהה ורצון גבוהה יותר לנצח.

הקהל דרבן ועודד לכול אורך ההתמודדות בין השניים אך גם זה לא עזר מול האירי.

מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.