אינטראקטיבי: אימון אישי עם ג'יליאן מייקלס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
לאחר שכבר הוציאה מספר דיסקים של אימוני כושר והפכה לרב מכר, ג'יליאן מייקלס מאמנת הכושר של הסלבריטאים מפציצה ובגדול. מעכשיו ג'יליאן מייקלס תוכל גם להיות המאמנת שלכם. כל מה שתצטרכו זה את משחק ה- WII וגם אתם יכולים לרדת ובגדול. וידאו אינטראקטיבי במיוחד.
כפיפות בטן עם ג'יליאן מייקלס
מאמנת הכושר ג'יליאן מייקלס, המאמנת של סלבריטאי אמריקה ומאמנת הכושר הידועה מלרדת בגדול האמריקאיי עכשיו אצלכם בסלון. לא…לא עוד קלטת או דיסק או מה שיהיה, היא הולכת להנחות אתכם צעד אחד צעד לפי המטרה האישית שלכם. באמצעות המשחק האינטראקטיבי שפותח עבור מכשיר ה-WII של נינטנדו תוכלו לרכוש את " Jillian Michaels' Fitness Ultimatum 2010" ולהתחיל להתאמן.
לאנצ'ים עם ג'יליאן
כל משתמש יכול להגדיר את מטרתו האישית (ירידה במשקל או כושר גופני) ולאחריו מאמנת הכושר ג'יליאן מייקלס מובילה אתכם עם כל המוטיבציה לאימון עוצמתי הכולל בעיטת, אגרופים, קפיצות, ריצה, רכיבה, שכיבות שמיכה, כפיפות בטן, אלכסונים, לאנצ'ים, סקוואטים, פלאנק ועוד מגוון רחב של תנועות, מחים ותרגילים ידועים מעולם הכושר.
כל הפעילויות מגובות במעקב אחר ביצוע התנועה, כדי להבטיח דיוק בכל תרגיל ותרגיל. בפעילות עם המשחק/אימון הזה תוכלו לקבוע ביומן הפעילויות שלכם ואת ימי האימונים וכן להעדיף ימי אירובי או אימוני כוח ולשמור את התוצאות למשך 6 חודשים.
בוידאו הבא תוכלו לקבל טעימה ממה שמציעים לכם שם:


מאת: שי אלנקרי

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.