אחד על אחד עם רועי אברהם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הוא בן 38 ונשוי באושר לאלינור, יועצת תזונה במקצועה, תושב הוד השרון. הוא נמצא בתעשיית הכושר מזה 17 שנים. בעל תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני בתקשורת. הוא נולד עם סם הכושר והספורט וכבר מגיל קטן מאוד מצא עצמו נשאב אל עולם הכדורגל, כאשר שיחק בקבוצת עירוני רמת השרון. את עולם הכדורגל הוא פגש בשנית, כששימש כמאמן הכושר של רמת השרון. ב-7 השנים האחרונות הוא משמש כרכז הקורסים במכון וינגייט ומרצה בתורת הכושר הגופני. כמובן שלצד כל זה הוא מעביר מגוון שיעורים קבוצתיים בסטודיו, מעביר השתלמויות וסדנאות ברחבי הארץ ומלמד בכנסים בארץ ובעולם. ראיון אישי אחד על אחד עם רועי אברהם.

 

צילום: מירו לחיאני, "look צלמים
רועי אברהם – צילום: מירו לחיאני, "look צלמים

מהי הדרכה בשבילך?

הדרכה בשבילי היא סוג של שליחות. אחת השליחויות המהותיות בעיני הם ההדרכות שאני מעביר למדריכים במכון וינגייט. מבחינתי להסמיך מורים וללמד את תורת ההוראה הם פסגת הקריירה.

מה אתה מלמד בעיקר?

אני מלמד בעיקר תנועה. כמו כן אני מלמד במהלך היום יום שיעורי סטודיו כמו אירובי דאנס, מדרגה, חיזוק ו-core.

צילום: מירו לחיאני "look צלמים
רועי אברהם: "רואה בהדרכה שלי סוג של שליחות" צילום: מירו לחיאני "look צלמים

איפה מלמד ואפשר למצוא אותך בימים אלה?

אפשר למצוא אותי היום מלמד בספורטן הוד השרון, קאנטרי אורנית, מועדון ספרטא כפר סבא ומעביר שיעורי אורח במועדונים שונים. ניתן להתעדכן בדף הפייסבוק שלי על האירועים הקרובים והפעילויות בהם אני לוקח חלק.

אביזר שהיית לוקח לאי בודד?

הפוגו בול: זה האביזר היחיד שהיה משאיר אותי שפוי באי בודד. כמה שהוא פשוט, ככה הוא חכם. אביזר נוח, קל והכי חשוב  – עונה לי על כל מרכיבי הכושר.

צילום: מירו לחיאני "look צלמים
חי ונושם תנועה. צילום: מירו לחיאני "look צלמים

 

על מה אתה עובד בימים אלה?

התחום שלנו עשיר, מגוון ומשתנה במהירות, לכן חשוב להישאר מעודכן. אני משתדל מאוד ליהנות ממנו ולטעום כמה שיותר. אחד הדברים היפים בעיני, הוא שיש מיזוג בין ענפי הספורט. היום ניתן למצוא במרבית מועדוני הכושר שיעורים שבעבר רבים היו מרימים גבה, אבל עם הזמן הם הפכו לקונצנזוס. בימים אלה אני עובד על כנס חדש בנושא עדכני וחם ביותר: כנס MEET THE HIIT. כנס חד יומי מקצועי ביום חמישי ה-14.1.2016 בספורטן הוד השרון.

איך נולד הרעיון לכנס ומה הולך להיות שם?

כמי שחי ונושם תנועה, שמתי לי למטרה להצעיד את עולם הכושר ולהיות שותף לשינויים ולחוויות שהתחום עובר. כך נולד לי הרעיון ליצירת כנס MEET THE HIIT. כנס זה נולד מתוך מחשבה לעשות בעיקר סדר. בעשור האחרון, נכנסו אל תוך מערכי האימון, אימוני ה HIIT. יחד איתו התלוו עוד כמה שיטות אימון, תחת הכותרת –  חזק, קצר ועצים. בפרק זמן כל כך קצר, חלשו אימונים אלו וכיום הפכו לשפת אם, מבלי שנדע מי האמא…המחקרים שנעשו הם  קצה הקרחון, ולכן היה לי חשוב לקיים כנס זה ולהביא את מיטב מרצי הכושר, בנושאים החשובים והרלוונטים.

לינק לפרטים נוספים והרשמה לכנס 

מסר לאורח חיים אקטיבי

כל אימון או תרגיל אפשר להפוך לחכם וליעיל יותר.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.