אחד על אחד עם עופר רייטר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
הוא כדורגלן לשעבר, אוהב לשחק טניס, להתאמן בפילאטיס מכשירים ואימוני TRX. החיבור שלו אל תוך עולם הכושר מגיע דווקא כמנהל סטודיו לחוגים, שם חיפש לתת פתרון מקיף לניהול הסטודיו ולסנכרן בין צוות ההדרכה תוך כדי הפחתת הזמן והמשאבים של הסטודיו. לבסוף, ולאחר שלא הצליח למצוא את המערכת 'האחת', הוא פיתח את 'האחת'. עופר רייטר, ממקימי חברת WEEK IN המספקת פתרונות לניהול סטודיואים ומועדוני כושר בראיון אישי אחד על אחד.
עופר רייטר. באדיבות חברת WEEKIN
עופר רייטר. באדיבות חברת WEEKIN

ספר לנו על החיבור שלך לעולם הכושר

רגע השיא מבחינה ספורטיבית היה כשחקן כדורגל בכיתה יב', זכינו באליפות הארץ לבתי ספר וטסנו לאיטליה לייצג את ישראל. שיחקתי אז כבלם קדמי מחליף והיה לי את הכבוד לשחק אם אבי נימני, שביט אלימלך וסגל שחקנים מדהים ויוצא דופן. הגענו לגמר והפסדנו בפנדלים לנבחרת צרפת. אני אוהב לשחק עד היום כדורגל בשכונה עם חברים, משלב מידי פעם טניס, פילאטיס מכשירים ואימוני TRX.

ספר לנו על מיזם הכושר המיוחד

עבדתי במשך מספר שנים כמנהל האדמינסטרציה בסטודיו לריקוד, פילאטיס וחוגים בגבעתיים -סטודיו באלנס, בסטודיו כאמור יש מנהל, מזכירות, מדריכים ומתאמנים. לאורך כל הדרך במהלך השנים חיפשתי מערכת שנותנת פיתרון ומתאימה לצרכים הן של המנהל, הן למתאמנים והן למדריכים. מערכת המדברת בשפת ה-WEB שתהיה נגישה וידידותית במחיר הוגן. במטרה הייתה כמובן להפחית את הזמן והמשאבים של הסטודיו לטובת אדמינסטרציה ולהפנות את האנרגיה לעולם השיווק ושימור הלקוחות.
עופר רייטר. באדיבות חברת WEEKIN
עופר רייטר. פילאטיס זה בסטייל שלו.
עבדנו במהלך התקופה והתנסינו במספר תוכנות. לצערי לא מצאנו פיתרון הוליסטי שלם אחד בשום מערכת קיימת. פנינו לכלל המערכות שהיו קיימות בשוק, ואף מערכת איתה עבדנו וביקשנו לתת מענה מלא לצרכים שלנו לא ענתה על הצורך. המענה שקיבלנו היה בסגנון: "השוק של הסטודיואים קטן מידי", "לא משתלם כלכלית לפתח מוצר מותאם לשוק הזה", "כמה כבר סטודיו יהיה מוכן לשלם עבור מערכת" וכו'…לפני שלוש וחצי שנים בעודי נמצא במזכירות הסטודיו רגע לפני הסגירה קיבלתי טלפון משירה שדות שפתחה מערכת מסויימת, מעין אב טיפוס ראשוני.
היא שלחה לי את הפרטים במייל…ובום! התאהבתי בשפת המערכת וראיתי שישנה אפשרות לבנות מערכת בדיוק כמו שחלמתי ותמיד רציתי לניהול הסטודיו. הפכנו להיות שותפים, השקענו המון אהבה, אנרגיה, את עצמנו, כסף והמון זמן כדי להתאים את המערכת לשוק הסטודיואים. מיד לאחר מכן התחלנו בפיילוט שנמשך 6 חודשים.
את הפיילוט עשינו על הסטודיו בו עבדתי, ולאחר מכן יצאנו לשוק עם המערכת. נכון להיום יש כ- 80 סטודיואים שעובדים עם המערכת שלנו והתכנון ל 2017 להגיע ל 150 סטודיואים.

איך המערכת שלך יכולה לעזור למנהלי סטודיו ומועדונים?

השימוש במערכת בנוסף לעבודה עם אפליקצייה אישית ממתג את הסטודיו, מפחית את הזמן והמשאבים שהסטודיו משקיע באדמיניסטרציה באופן משמעותי לטובת השיווק ושימור הלקוחות. בעולם העסקים הקטנים והבינוניים זה קריטי.
עופר רייטר. באדיבות חברת WEEKIN
עופר רייטר. באדיבות חברת WEEKIN

איזה פיתוחים נראה מחברת WEEK IN בשנה הקרובה?

 ואווווו! אפליקציה למתאמנים יש! אפליקציה למנהלים ומדריכים כבר יש! רכישה של מנוי ושל הכרטיסיה דרך האתר כולל סינכרון הכניסות של המתאמנים במערכת -יש! בשנה הקרובה נראה פיתרון להוראות קבע ולשליחת הודעות יזומות מתוך המערכת.

לפ טופ או משקולת: מה תעדיף לקחת איתך לאי בודד?

לפטופ…

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.