אחד על אחד עם עומר רוזנברג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הוא התחיל את דרכו בעולם אומנויות הלחימה, עולם שהשפיע רבות על אישיותיו כמאמן וכאדם. למרות זאת הוא בחר דווקא ללמוד את מקצוע המשפטים וכך הפך לעורך דין. לימים, הקול הפנימי שלו כיוון אותו לעסוק באהבה האמיתית שלו: גוף ונפש. אחד על אחד עם איש הכושר וההשראה עומר רוזנברג.

צילום: אסף סופרין
צילום: אסף סופרין

ספר לנו קצת על ההיסטוריה הספורטיבית שלך

"אני עומר ואני מכור לספורט ועבודה עם אנשים. אני חושב שיש לי את הזכות לקחת אנשים ולגרום להם להצטרף להתמכרות שלי, ובכך להביא שינויי עמוק וחיובי לחייהם.

תחרויות ארציות בהם השתתפתי:

שנת 2000 -אליפות אירופה בג'יו ג'יטסו – מקום השלישי.

בשנת 2012 ייצגתי את ישראל באליפות העולם בפאנקרתיון

"ב-MMA לאחר הכנות רבות בארץ עליתי לקרב מול איטלקי ולמרות שהובלתי באופן ברור בנקודות. כדקה לפני סיום הקרב ניפסלתי עקב מכה לא חוקית. כשחזרתי לארץ היה לי קשה לחיות עם זה ואולי בגלל שהייתי צריך להוכיח משהו לעצמי. בהמשך התחרתי באליפות ישראל בקראטה מגע מלא, שם לקחתי את המקום ה-1 לאחר 3 קרבות קשים.

צילום: אסף סופרין
צילום: אסף סופרין

סוגי אימונים אותם אתה מעביר?

אני מתמחה באימוני הסטודיו השונים ובאימוני אומנויות לחימה. הרבה עבודה עם הגוף ובעיקר בעיקר מתחבר לתנועה ויצירת אימון דרכה. קשה לי עם אימונים סטטיים למרות שאני יודע שהם חשובים להשגת מטרות ספציפיות ויש לי הרבה כבוד אליהם.

על הדרך אל עולם הכושר דרך עולם המשפטים

"התחלתי את דרכי בעולם אומנויות הלחימה, זהו העולם שהיה מכונן עבורי והשפיע רבות על אישיותי כמאמן וכאדם. עם זאת בחרתי דווקא ללמוד את מקצוע המשפטים וכך הפכתי לעורך דין. בחירה זו הגיעה מתוך ההשפעה הרבה שהייתה לאבי עליי בילדותי. אבל הקול הפנימי שלי כיוון אותי לעסוק באהבה האמיתית שלי: גוף ונפש. לכן, בחרתי להתעמק בתחומי האימון השונים, כושר, סטודיו, תנועה וגולת הכותרת מבחינתי בשנים האחרונות היא פתיחת המועדון האהוב עליי NEXT FITNESS – סטודיו בוטיק לאימונים ייחודיים. אני מאמין שהסטודיו הזה משקף בצורה מעולה את מי שאני. הסטודיו משלב בין מקצועיות ללא פשרות ליחס אישי ואהבה למתאמנים, ולא פחות חשוב לצוות המאמנים שעובד בו. בחזון שלי אני רוצה להגיע ליותר אנשים, הרבה יותר."

צילום: אסף סופרין
צילום: אסף סופרין

איפה אפשר למצוא אותך בימים אלה?

כיום מאמן במועדון נקסט בתל אביב (דיסנצ'יק 9) ואפשר לראות אותי בכנסי הכושר השונים ברחבי הארץ, כנס הקיקבוקס הישראלי ובכנס החדשנות בפיטנס.

אביזר שהיית לוקח לאי בודד

"לא אביזר אבל ג'וני הכלב שלי, מת עליו."

מסר לאורח חיים אקטיבי

"ככל שעובר הזמן המוטו המתחזק אצלי הוא – תתחבר לעוצמה שבך. לכולנו יש רגעים קשים, לכולנו יש פחדים אבל לכולנו יש עוצמה והרבה."

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.