אחד על אחד עם מאמן הכושר: לידור דיין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הוא נחשף לחדר הכושר בגיל ההתבגרות ומאז מדובר בסיפור אהבה של ממש. כמו כל מתאמן הוא עשה אינספור טעויות בחדר הכושר והחליט ללמוד בכדי לדעת כיצד לשפר לאחרים את החיים. כדאי להכיר: אחד על אחד עם מאמן הכושר לידור דיין.

בגיל 20 לידור דיין החליט ללכת ללמוד בווינגייט ומאז הוא התחיל את קריירת האימון שלו ב-5 השנים האחרונות. במקביל לכל שנותיו כמאמן הוא התחיל לקרוא ולהקשיב לאנשים הנחשבים הכי טובים בתחום, וזאת משום שרצה לדעת כיצד לשפר את עצמו ודרך זה גם את הלקוחות והאנשים הסובבים אותו. בשבילו זה דרך חיים, והסיבה העיקרית בגללה הוא נמצא בתחום היא בגלל הרצון והתשוקה לעזור לכמה שיותר אנשים להשיג לא רק את השינוי החיצוני אליו הם מכוונים אלא דרך זה לגרום להם באמת להאמין ביכולות האינסופיות שלהם לעשות דברים מדהימים בכל תחומי החיים.

צילום: אסף כהן
הרצון והתשוקה לעזור לאנשים היא שמניעה אותו. לידור דיין. צילום: אסף כהן

ספר לנו על הדברים החשובים לך כשאתה מאמן

"כשאני מאמן עיקר המטרה עבורי היא לעזור ללקוח כל הזמן להתקדם. אני מאמין שטכניקה קודמת לכל ויש לדעת את הבסיס טוב מאוד לפני שמתקדמים הלאה. לכן, מאוד חשוב לי לעבוד קפדני עם המתאמנים שלי בתחילה על ביצוע תרגילים כמו סקוואט, דד ליפט, לחיצת חזה, לחיצת כתפיים, ובכך לגרום להם באמת להבין כיצד לעבוד נכון בכדי שירגישו את שרירי המטרה עובדים כראוי. השרירים עליהם הם מכוונים לעבוד. במקביל מאוד חשוב לי להבהיר כמה התזונה היא חלק בלתי נפרד מהצלחתם וכי מאוד חשוב שישפרו את הרגלי אכילתם אם יש להם רצון אמיתי לראות שינוי במראה הפנימי והחיצוני כאחד."

בחלומות הכי פרועים: איפה אתה בעוד כמה שנים?

כשמדברים איתי על חלומות ואיפה אני רואה את עצמי עוד כמה שנים אני מתמלא ברגש. מהבחור הביישן שהייתי בעבר, היום אני באמת מאמין ביכולות שלי לגעת במיליוני אנשים ולעזור למה שיותר אנשים לקום ולהגיד כן לחיים שלהם וכן לחלומות שלהם. לפני כשנה וחצי נחשפתי להרצאה של לס בראון, אחד המרצים המובילים בעולם ומאז הכל השתנה אצלי. התחלתי לקרוא, ללכת לספריות מידי יום, הגברתי את הרעב שלי ללמידה וניסיתי ללמוד מהטובים ביותר – טוני רובינס כמובן.

צילום: אסף כהן
צילום: אסף כהן

אני מאמין שבעוד כמה שנים אצליח להגיע ליותר אנשים בארץ, אצליח לגעת במיליוני אנשים ברחבי העולם ושאנשים יבינו שהם כאן לא רק בשביל לחכות לסיים את החיים אלא בכדי לחיות חיים מלאי תשוקה, מלאי נתינה ומלאי אהבה. ושאם אני יכול- גם הם יכולים! כי הפוטנציאל נמצא בכולנו, והשאלה היא מה נהיה מוכנים לעשות בכדי להגשים אותו…ועד כמה רחוק אנחנו מוכנים ללכת אחרי החלומות שלנו…

צילום: אסף כהן
הפוטנציאל נמצא בכולנו: השאלה מה נהיה מוכנים לעשות…צילום: אסף כהן

איפה מאמן בימים אלה? ואיפה אפשר למצוא אותך?

אני מאמן כרגע בנתניה ואפשר למצוא אותי מאמן באופן אישי בחדר הכושר טרויה שבמלון כרמל. במקביל אני עובד עם לקוחות און ליין דרך סקייפ ובאמצעות מיילים.

אביזר שהיית לוקח לאי בודד

ספר של טוני רובינס.

מוטו לאורח חיים אקטיבי

תאמינו במטרות לא מציאותיות משום שהחשיבה המציאותית היא מה שמשאירה את החברה שלנו בינונית.

לאתר של לידור דיין

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.